M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1723: Kamil zakpi z Weroniki po stracie dziecka. Werner przekaże Grycowi straszne wieści - ZDJĘCIA

2023-04-04 20:59

W 1723 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) niemal parsknie śmiechem, kiedy zobaczy prezent jaki Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) podaruje dla Poli (Hania Nowosielska) z okazji mikołajek. Była kochanka Kamila będzie leżała w szpitalu po stracie dziecka, ale w jej imieniu w roli Świętego Mikołaja wystąpi Adam Werner (Jacek Kopczyński). "Hojność" Weroniki wobec Poli w 1723 odcinku "M jak miłość" wywoła drwiny Kamila, który zakpi z matki swojej córki, że po tym jak go okradła stać ją na tak drogie prezenty dla 7-latki. Dopiero Werner uświadomi Kamilowi, że Weronika nie zasłużyła sobie na takie kpiny, po tym co ją spotkało.

"M jak miłość" odcinek 1723 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil w 1723 odcinku "M jak miłość" nie daruje Weronice kradzieży pieniędzy z jego domu! Tylko ze względu na Polę nie doniósł na jej matkę na policję, ale powoli zacznie tego żałować. Nie dość, że Weronika przepadnie bez śladu z kilkoma tysiącami złotych, to jeszcze przestanie się odzywać do własnej córki. Nawet Anita dojdzie do wniosku, że niesłusznie broniła Weroniki, tłumacząc Kamilowi, że matka Poli musiała mieć ważny powód, że posunęła się do tak podłego czynu.

Gdy w 1723 odcinku "M jak miłość" w domu Gryca stęskniona za matką Pola będzie czekała na jej odwiedziny, obiecany prezent z okazji mikołajek, zamiast mamy zjawi się Święty Mikołaj. Córka Kamila od razu rozpozna w nim wujka Wernera, który przekaże jej wymarzony upominek od matki - słuchawki i nowy tablet. Wszystko warte grubo ponad 2 tysiące złotych. Na widok prezentów od Weroniki w 1723 odcinku "M jak miłość" Kamil omal nie parsknie śmiechem. - No tak, wypasione słuchawki, ten laptop też niezły. Weronika ma kasę za naprawę naszego dachu no to stać ją na gest teraz... - powie z kpiną w głosie Anicie i Adamowi.

Z kolei Anita w 1723 odcinku "M jak miłość" będzie niemal pewna, że coś się za tym kryje. - Dobra Adaś, a teraz tak na serio! O co w tym wszystkim chodzi? Czy ty jesteś w kontakcie z Weroniką?

- Można tak powiedzieć, ale nie mam dobrych wiadomości... - zacznie Werner, który w 1723 odcinku "M jak miłość" powie Grycowi i jego ukochanej, że Weronika straciła dziecko i leży w szpitalu, gdzie jest zupełnie sama. Ale Kamilowi trudno będzie litować się nad Weroniką. Po tym co zrobiła ich córce i Adamowi szczerze nienawidzi swojej byłej kochanki. 

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze