M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Wstrząsające odkrycie Kamila po kradzieży. Anita będzie bronić złodziejki Weroniki - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-16 10:07

W 1718 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) odkryje, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) go okradła! Była kochanka Kamila, matka Poli (Hania Nowosielska) będzie na tyle bezczelna, że zabierze z domu Gryca kilka tysięcy złotych, które ten zostawi w widocznym miejscu w kopercie. Kradzież, której dokona Weronika w 1718 odcinku "M jak miłość" poróżni Kamila z Anitą (Melania Grzesiewicz), bo ukochana Gryca stanie w obronie złodziejki. Nie uwierzy, że matka Poli byłaby do tego zdolna. Do momentu aż dostanie wiadomość od Weroniki. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1718 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil w 1718 odcinku "M jak miłość" z trudem zniesie obecność Weroniki w swoim domu! Nie będzie jednak podejrzewał do czego jest zdolna była kochanka, żeby jej kłamstwo się nie wydało. Po wszystkich numerach, które Weronika wycięła Grycowi i ich córce Poli, Kamil nie uwierzy w jej zapewnienia, że zaszła w ciążę z Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński). Zanim Weronika posunie się do kradzieży pieniędzy Kamila, ten uprzedzi ją, że udowodni, że to nie Werner jest ojcem.

Jak dojdzie do tego, że w 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika okradnie Gryca? To Pola wpuści matkę do domu i przypadkowo pokaże jej kopertę z pieniędzmi, które ojciec odłoży na remont dachu. A kiedy Weronika zostanie na chwilę sama zabierze gotówkę! Dlaczego? Desperacko będzie potrzebowała pieniędzy, żeby spłacić dług u prawdziwego ojca swojego dziecka, wyjątkowo podłego Oskara (Krzysztof Cybiński).

Gdy w 1718 odcinku "M jak miłość" Kamil dzięki Poli odkryje, że to Weronika go okradła, nie będzie miał żadnych wątpliwości, że to nie wszystko na co stać matkę jego córki. - No to mamy rozwiązanie zagadki! - rzuci do Anity, która nieoczekiwanie stanie w obronie Weroniki. - No chyba żartujesz?! Chyba nie myślisz, że Weronika byłaby do tego zdolna?

- Po prostu wiem, że nie można ufać tej kobiecie! Potrzebujesz jeszcze jakiegoś dowodu?! - doda wzburzony, a do tego rozczarowany zachowaniem Anity, która naiwnie wierzy w przemianę Weroniki.

Między parą w 1718 odcinku "M jak miłość" zapanuje nerwowa atmosfera. Żeby uniknąć kłótni Kamil nie będzie poruszał więcej z Anitą tematu kradzieży, za którą będzie stała Weronika. Aż do momentu gdy ukochana pokaże Grycowi SMS-a, w którym złodziejka przyzna się, że zabrała pieniądze, bo była pod ścianą, ale obiecała, że odda wszystko jak tylko się odkuje. - Czyli przyznała się do kradzieży? Nadal chcesz jej bronić?

- Nie, już nie... Mogła nas prosić o pomoc, ale tego nie zrobiła. Miałeś rację. Przepraszam...

- Miałem rację?

- Tak, ale nie chcę już o niej rozmawiać. Ostatnio to jest nasz główny temat... - zauważy Anita, która w 1718 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że Kamil nie myli się co do Weroniki, że nie wiadomo do czego jeszcze będzie zdolna matka Poli.

M jak miłość odcinek 1718 ZWIASTUN. Bestialski atak w siedlisku! Magda i Marysia pobite przez sadystę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze