M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Potworny dramat Aleksandry. Podła Iza po seksie z Radkiem nawet nie będzie chciała jej wysłuchać - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski), a wieść o tym szybko się rozniesie. Zrozpaczona Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) rzuci się ratować rozpadający się związek syna. Być może najstarsza Chodakowska poczuje się winna, że to ona zapoczątkowała czarną serię rodzinną. Niestety matka nie będzie w stanie zrobić nic w 1725 odcinku "M jak miłość", bo podła Iza zamroczona seksem z Radkiem (Philippe Tłokiński) nie będzie raczyła nawet jej wysłuchać. Sprawdź szczegóły i zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1725 odcinku "M jak miłość" wieści na temat rozpadu związku Marcina i Izy dotrą także do Aleksandry. Marcin dowie się o zdradzie żony w szczególnie upokarzający sposób i matka będzie jedną z nielicznych osób, z którymi w ogóle będzie w stanie o tym rozmawiać. A Iza? Ona będzie zajęta Radkiem, z którym będzie uprawiała nocne igraszki, które przesłonią jej cały świat! 

- Jeżeli bazą związku jest miłość, namiętność, to zawsze na twardym dysku gdzieś jest się do czego odwołać. A wierzę, że tutaj była namiętność, tu była miłość - ocenia Małgorzata Pieczyńska w "Kulisach M jak miłość".

Seniorka Chodakowskich w 1725 odcinku "M jak miłość" również znajdzie sobie powiernika. Ciężko będzie jej samej udźwignąć rodzinny dramat, który do złudzenia będzie przypominał jej własny sprzed lat. 

- To była taka wspaniała, kochająca się para. I po tylu latach wszystko się sypie... - zwierzy się Aleksandra Iwonie (Hanna Śleszyńska) w 1725 odcinku "M jak miłość".

Ostatecznie matka Marcina w 1725 odcinku "M jak miłość" postanowi rozmówić się z Izą. Niestety, okaże się, że to był zły pomysł. Iza nie będzie w ogóle miała ochory jej wysłuchać!  

- Sama kiedyś robiłam rodzinę. Zastanów się... - poprosi Aleksandra synową. 

- Mamo, proszę cię! - ofuknie teściową Iza. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1725: Jakub nie posłucha Kasi i odkryje tajemnice jej rodziny! List od siostry Justyny to dopiero początek – ZDJĘCIA

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Najnowsze