M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Pierwszy raz Basi i Jaśka? Przyznają się France co między nimi zaszło - WIDEO

2023-04-03 20:55

W 1722 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) i Jasiek (Stanisław Dusza) będą mieli już za sobą "pierwszy raz"? Pechowo dla pary 18-latków Franka (Dominika Kachlik) przyłapie ich o poranku w mieszkaniu Basi i będzie pewna, że zakochani ze sobą sypiają, że uprawiają seks, który może skutkować niechcianą ciążą. By temu zapobiec żona Pawła w 1722 odcinku "M jak miłość" urządzi Basi i Jaśkowi wykład o antykoncepcji. Dla nastolatków będzie to o tyle krępujące, że przecież doskonal e widzą jak się zabezpieczać przed ciążą. Do tego Basia uświadomi France, że jej uwagi są nie na miejscu. Zobacz tę SCENĘ WIDEO z 1722 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" Basia pierwszy raz prześpi się z Jaśkiem, straci dziewictwo z chłopakiem, z którym spotyka się od dwóch lat? Dla Franki, która o poranku zobaczy rozebranego Jaśka w mieszkaniu przybranej córki Pawła sprawa będzie jasna - 18-letnia Basia uprawia już seks i może jeszcze nie wiedzieć jak zadbać o antykoncepcję. Oczywiście nie wyda pasierbicy męża przed Pawłem, ale w 1722 odcinku "M jak miłość" zapyta go o ciążę Basi, o to, czy rozmawiał z córką kiedyś czym grozi seks bez zabezpieczenia. Reakcja Zduńskiego na wiadomość Franki o seksie Basi i Jaśka będzie bardzo gwałtowna. - Jeśli gnojek dotknie Basię, to go zabiję!

Ponieważ w 1722 odcinku "M jak miłość" nastąpi dzień procesu Pawła, oskarżonego przez biznesmena Sowińskiego (Konrad Jałowiec) o pobicie i kradzież telefonu, Franka dojdzie do wniosku, że lepiej dla męża jeśli nie będzie wiedział co Basia wyprawia w mieszkaniu po sąsiedzku. Mimo, że jest pełnoletnia, rozsądna, odpowiedzialna i samodzielna, to Franka nie przestanie się martwić, że Basia zajdzie w ciążę z Jaśkiem.

Dlatego Zduńska w 1722 odcinku "M jak miłość" weźmie sprawy w swoje ręce i urządzi nastolatkom pogadankę o seksie bez zabezpieczeń. - To nie jest najlepszy moment na tę rozmowę...

- Wiem, powinniśmy się skupić na Pawle - przerwie jej Basia, skrępowana na samą myśl co w 1722 odcinku "M jak miłość" może usłyszeć od przybranej matki. - No dobrze, ale skoro mleko się już rozlało, to... - zacznie Franka, lecz Basia znów wejdzie jej słowo. - Przykro mi. Powinnam do was przyjść, pogadać szczerze.

- Zacznijmy od tego, że to nie jest twoja wina. To my powinniśmy przyjść do ciebie, ale ja chcę to jakoś nadrobić. I Basia, jeśli tylko chcesz możemy pójść razem do ginekologa i porozmawiać o wszystkim... - Zduńska bardzo spokojnie i rozsądnie podejdzie do tematu. Jakby 18-letnia Basia była małą dziewczynką, która nie wie skąd się biorą dzieci i jak zadbać o antykoncepcję.

- Franka, o czym ty mówisz?

- Ludzie, jesteście młodzi, to naturalne. Ja się po prostu martwię!

- Chwila, my nie... - Basia w 1722 odcinku "M jak miłość" zaprzeczy, że uprawia seks z Jaśkiem, że ma już za sobą pierwszy raz. - Nie? No dobra, ale rano to trochę inaczej wyglądało! - doda zaskoczona Franka. Wówczas do rozmowy wtrąci się Jasiek, który wyjaśni, że w mieszkaniu Basi znalazł schronienie przed ojcem tyranem.

- Spokojnie, ja tylko u Basi pomieszkuję...

- I to ma mnie niby uspokoić? - zapyta Franka w 1722 odcinku "M jak miłość" i zaraz potem potem smutną historię Jaśka, powrotu ojca pijaka i zboczeńca Igora (Bogusław Kudłek) do matki Dagmary (Anna Grycewicz).

M jak miłość. Basia i Jasiek przyznają się France do pierwszego seksu? Ukryją to przed Pawłem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze