M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Staszek prawdziwym ojcem dla Jagody. Po potwierdzeniu ojcostwa przyjmie ją do rodziny! Co na to Krystyna? - ZDJĘCIA

2023-03-12 21:52

To już pewne! W 1721 odcinku „M jak miłość” potwierdzi się, że Staszek (Sławomir Holland) jest biologicznym ojcem Jagody (Katarzyna Kołeczek). Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) wreszcie odbierze wyniki badań DNA, które potwierdzą ojcostwo. Nie ma tu mowy o pomyłce, nie tak jak poprzednio, kiedy kobieta oddała do laboratorium złe próbki. W 1721 odcinku „M jak miłość” Jagoda i Staszek przyjmą wiadomość o potwierdzonych więzach rodzinnych z szokiem, ale i dużą radością. Popławski stanie się prawdziwym ojcem Jagody i stworzą cudowną rodzinę. Bez niedomówień.

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Jagoda w 1721 odcinku „M jak miłość” odbierze ponowne wyniki badań DNA. Potwierdzi się, że Staszek Popławski jest jej biologicznym ojcem! Poprzednie badanie wyszło nieprawidłowo, bo siostrzenica Modrego oddała próbkę genu Kamila (Miłosz Kwiecień), a nie męża Krysi (Dorota Chotecka-Pazura). Na szczęście zorientowała się w sytuacji i po wielu wątpliwych tropach, poszukiwaniach prawdziwego taty, wreszcie otrzyma pewność. W 1721 odcinku „M jak miłość” odbierze wyniki badań, które nie pozostawią złudzeń, że to nie Żak (Krzysztof Tyniec) czy inny mężczyzna, a właśnie Staszek jest jej ojcem. W pewnym momencie osobistego śledztwa kobiety wyniknęło, że wiele osób mogłoby uchodzić za jej tatę. Na szczęście poszlaki okażą się mylne i wreszcie wyjaśni się, że to mąż Krysi. 

Staszek prawdziwym ojcem Jagody w „M jak miłość"

Jagoda nie będzie dłużej stresować się poszukiwaniami biologicznego ojca, a Staszek w 1721 odcinku "M jak miłość" też dowie się, że to właśnie siostrzenica Modrego jest jego córką. Romans z Alicją wiele lat temu zaowocował dzieckiem, a po latach w Grabinie córka i ojciec odnajdą siebie i zaczną spędzać ze sobą sporo czasu. Popławski poważnie potraktuje sytuację, z chęcią spotka się z odnalezioną córką i opowie jej o swojej przeszłości. Razem sięgną do pamiątek po Alicji i w 1721 odcinku "M jak miłość" będą nadrabiać stracony czas. Sprawa ojca Jagody wreszcie się wyjaśni.

M jak miłość. Jagoda nie uwierzy, że mąż Kisielowej jest jej ojcem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze