M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Robert Żak to ojciec Jagody? Lata temu walczył o Alicję ze Staszkiem Popławskim

2023-02-10 8:49

To już szczyt! Czy ojcem Jagody (Katarzyna Kołeczek) z "M jak miłość" może okazać się Robert Żak (Krzysztof Tyniec)?! Jak to możliwe? Otóż w 1713 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Żak lata temu również walczył o względy pięknej Alicji, matki Jagody, która wyjechała z Grabiny i ślad po niej zaginął. Wiadomo już, że kobietę i Staszka Popławskiego (Sławomir Holland) połączył płomienny romans, do czego sam przyzna się Krysi (Dorota Chotecka-Pazura), ale do tej pory nikt nie wie, że Żak też walczył o względy Alicji! Co w sytuacji, jeśli mąż Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) okaże się biologicznym ojcem Jagody?

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Żak to ojciec Jagody? W 1713 odcinku "M jak miłość" wszyscy doznają szoku, a już na pewno widzowie, którzy na pewno nie spodziewają się takiego obrotu spraw. Przez Grabinę przewinęło się sporo osób, jedni już dawno zniknęli, inni, tak jak Mostowiakowie, osiedlili się na stałe pod miastem i zapuścili tam korzenie. Długie lata przebywania w Grabinie sprawiły, że Barbara (Teresa Lipowska) czy Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dobrze znają historie swoich sąsiadów i bliskich. Niestety do tej pory nikt nie wie, kim tak naprawdę jest ojciec Jagody, którego ona usilnie stara się znaleźć. 

Przypomnijmy, że siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) stara się chwytać wszelkich znaków, że to Staszek Popławski jest jej tatą, ale już w 1708 odcinku "M jak miłość" mocno się zawiedzie, bo testy DNA nie potwierdzą ojcostwa. Ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) nie wie jednak, że wyniki są sfałszowane, bo oddała do badań nie szczoteczkę do zębów Staszka, a Kamila (Miłosz Kwiecień), syna Krysi i brata Lilki (Monika Mielnicka). W tym samym odcinku Staszek zwierzy się żonie, że niegdyś faktycznie był w związku z matką Jagody, połączyło ich krótkie, ale płomienne uczucie, a potem kobieta zniknęła. Popławski uzna, że Jagoda nie wie o jego relacji z jej mamą. Bardzo się pomyli. 

Robert Żak ojcem Jagody z "M jak miłość"?

I na to wszystko, w 1713 odcinku "M jak miłość" do sprawy włączy się nie kto inny, jak Robert Żak. Wyjdzie na jaw, że on także miał kontakt z Alicją, podobała mu się, zabiegał o jej względy lata temu. Jak to możliwe, skoro Kisielowa poderwała męża przez ogłoszenie matrymonialne, a teraz wyjdzie na jaw, że miałby mieszkać w Grabinie lata temu i znać matkę Jagody? To prawdopodobnie pewien błąd w scenariuszu "M jak miłość", ale to nie zmienia faktu, że już w 1713 odcinku "M jak miłość" Tadeusz dowie się o relacji Roberta i matki Jagody. To właśnie do Kiemlicza dojdą nowe fakty w sprawie ojca jego ukochanej. Okaże się, że Żak rywalizował ze Staszkiem o względy Alicji. Póki co nie wiadomo jednak, czy zaszło między nimi coś więcej. 

Na szczęście Jagoda w 1713 odcinku "M jak miłość" ponownie odda do badań materiały DNA, tym razem będą one Staszka. Kisielowa przyłapie Jagodę na wykradaniu szczoteczki Popławskiego i zacznie węszyć. Niebawem powinno okazać się wreszcie, kto jest biologicznym ojcem siostrzenicy Modrego. 

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze