M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Nowe wyniki badań DNA ojca Jagody! Nareszcie wszystko się wyjaśni - ZDJĘCIA

W 1721 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) odbierze wyniki badań DNA swojego ojca. Nareszcie wszyscy dowiedzą się kto jest biologicznym tatą narzeczonej Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Czy okaże się nim były komendant Staszek Popławski (Sławomir Holland)? A może jednak ksiądz proboszcz (Maciej Damięcki) z parafii w Lipnicy? Poznaj nowe fakty z 1721 odcinka "M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1721 odcinku "M jak miłość" Jagoda nareszcie pozna wyniki badań DNA swojego ojca. Tym razem badania wyjdą poprawnie, więc cała tajemnica wyjdzie na jaw! Kto ostatecznie okaże się ojcem narzeczonej Kiemlicza? Czy Staszek, który miał romans  jej matką, czy jednak jego rywal ksiądz proboszcz? 

Jagoda w 1721 odcinku "M jak miłość" odbierze wyniki badań i tym razem ucieszy się! Jej biologicznym ojcem okaże się dawny komendant policji. Czekają nas pełne wzruszeń sceny taty i córki, którzy poznali się po latach!

Staszek pozna prawdę o swoim ojcostwie w 1721 odcinku "M jak miłość", kiedy zostanie zaproszony do domu Kiemlicza. Na początku wszyscy będą mocno poruszeni, ale ostatecznie ojciec i córka padną sobie w ramiona! Później razem będą oglądać stare zdjęcia w albumie. Czy Jagoda dowie się czegoś więcej o swojej mamie? 

Nie przegap: M jak miłość odcinek 1720: Jakub okrutnie oszukany przez Kasię! Ukryje przed nim bardzo ważną osobę – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze