M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Marcin nastraszy Radka, żeby trzymał się od Izy z daleka! Zrobi z nim porządek - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-28 20:52

W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) nastraszy Radka (Philippe Tłokiński) tak skutecznie, że dziennikarz zakochany w Izie (Adriana Kalska) o mało nie popuści z przerażenia. Wystarczy jedno lodowate spojrzenie Chodakowskiego, by Radek zbladł jak ściana. Nie przeciwstawi się detektywowi gdy ten bez zapowiedzi złoży mu wizytę. Marcin nie będzie wcale potrzebował zaproszenia, by w 1721 odcinku "M jak miłość" wejść do domu Radka. A kiedy zobaczy w jego komputerze zdjęcie Izy uzna, że nadszedł czas zrobić porządek z młodym, bezczelnym redaktorkiem. Na razie grzecznie, ale stanowczo ostrzeże Radka, by trzymał się od Izy z daleka. Czy go posłucha? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z 1721 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1721- wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin w 1721 odcinku "M jak miłość" załatwi Radka aż miło będzie na to popatrzeć! Wystarczająco długo Chodakowski ignorował fakt, że Radek miesza Izie w głowie, podrywa jego żonę, zadręcza ją wyznaniami miłości. Ponieważ Marcin zda sobie sprawę, że działania Radka zaczynają przynosić skutki, że Iza coraz częściej o nim myśli, pogubiła się w swoich uczuciach i dlatego nie chce wracać z Gródka do domu, postanowi raz na zawsze rozprawić się z rywalem.

Za radą Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska) w 1721 odcinku "M jak miłość" Chodakowski rozpocznie zdecydowaną walkę nie tylko o Izę, którą bardzo kocha, ale ich rodzinę i dzieci. Bo w grę będzie wchodziła nie tylko przyszłość ich małżeństwa, lecz przede wszystkim dobro Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Dlatego bez zapowiedzi zjawi się w domu Radka. Zmierzy dziennikarza groźnym spojrzeniem, dając mu tym samym do zrozumienia, że z nim się nie zadziera. Po chwili wejdzie do środka bez zaproszenia.

Radek w 1721 odcinku "M jak miłość" aż poblednie z przerażenia. Marcin od razu się "rozgości", rozejrzy po domu Radka, gdzie jego oczom ukaże się szokujący widok. Na komputerze dziennikarza będzie zdjęcie Izy. W tym momencie Chodakowski uzna, że miarka się przebrała. - Ja bardzo jestem ci wdzięczny za to, co zrobiłeś dla mojego syna. Ale od teraz trzymaj się od mojej żony z daleka... Ostrzegałem cię. Pamiętaj o tym... - uprzedzi Radka, a ten będzie sparaliżowany strachem do tego stopnia, że nawet nie odważy się nic powiedzieć.

M jak miłość. Marcin zrobi porządek z Radkiem! Pożałuje jeśli nie będzie się trzymał od Izy z daleka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze