M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Barbara potwierdzi podejrzenia Marcina wobec Izy. Widziała ją z Radkiem! - ZDJĘCIA

2023-03-27 21:47

W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zwróci się do Barbary (Teresa Lipowska) z prośbą o pomoc, radę jak powinien postąpić z Izą (Adriana Kalska), którą kompletnie omotał Radek (Philippe Tłokiński). Wiele razy seniorka rodu Mostowiaków ratowała małżeństwa z kryzysów, ale czy tym razem też jej się uda? Niestety Barbara w 1721 odcinku "M jak miłość" potwierdzi, że między Izą i Radkiem jest coś więcej. Wspomni Marcinowi, że była w redakcji Izy i widziała to na własne oczy. Ale doda też Chodakowskiemu siły do walki nie tylko o Izę, lecz także dzieci i rodzinę. Nie pozwoli mu zostawić żony dla innego. Co z tego będzie? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1721 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zdesperowany Marcin w 1721 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedział co robić z Izą, która nie wprost, ale jednak, przyzna się mu, że zakochała się w Radku. Każda rozmowa Chodakowskich na temat Radka będzie się kończyła tak samo - Iza ze łzami w oczach będzie zapewniała Marcina, że go nie zdradziła, że nadal go kocha, ale uczuć do młodego dziennikarza też się nie wyprze.

Nic dziwnego, że Marcin w 1721 odcinku "M jak miłość" poczuje, że koniec ich małżeństwa jest blisko. Zanim jednak podejmie jakąkolwiek decyzję poprosi o radę Barbarę Mostowiak. Odwiedzi ją w Grabinie ze zbolałym wyrazem twarzy, więc Barbara od razu domyśli się, że chodzi o Izę. Tylko Mostowiakowiej opowie szczerze o problemach z żoną, o Radku, który stanął między nimi. - I tak to wszystko wygląda. Bardzo źle wygląda... Ciociu, ja wiem, że to jest dziwne, żeby facet w moim wieku przychodził do cioci i prosił o radę. Ale ja naprawdę nie wiem, co mam robić.

Zaniepokojona Barbara w 1721 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo ostrożnie dobierała słowa, okazując przy tym Marcinowi pełne zrozumienie. Niestety potwierdzi jego podejrzenia co do Izy, bo widziała ją z Radkiem na własne oczy. - Ale synku, ja jestem bardzo szczęśliwa, że przyszedłeś z tym do mnie. Pamiętasz, już rozmawialiśmy na ten temat. Ja nawet byłam w biurze u Izy i tylko... Słuchaj, najważniejsze jest to, czy ty ją naprawdę jeszcze kochasz?

- Kocham... Bardzo ją kocham!

- To musisz walczyć! Każdy kryzys można przezwyciężyć. Jeżeli oczywiście dwie strony tego chcą. A jest o co! Macie siebie nawzajem. Macie dwoje dzieci, które musicie wychować! - Barbara w 1721 odcinku "M jak miłość" zachęci Marcina, by nie pozwolił Izie odejść.

- Tylko ja nie wiem czy Iza tego chce. Czy nie powiedziała tego specjalnie, żebym się odsunął i pozwolił jej żyć po swojemu? - Chodakowski będzie pełen wątpliwości czy żona naprawdę go kocha, czy jednak w jej sercu jest już tylko miejsce dla Radka.

Jak zawsze Barbara w 1721 odcinku "M jak miłość" spojrzy szerzej na małżeński kryzys Chodakowskich. Będzie niemal pewna, że miłość Izy do Marcina jeszcze się nie wypaliła do końca. Ale teraz od niego zależy czy ich małżeństwo i rodzina przetrwają. - Nie, nie sądzę. Ona powiedziała ci o tym wszystkim dlatego, że sama czuje się jakaś zagubiona i nie możesz jej z tym zostawić. Jeżeli naprawdę ci na niej zależy, to trzeba zapomnieć o zranionej dumie, schować ambicję do kieszeni i walczyć. Bo tu chodzi tylko o waszej małżeństwo. Tu chodzi o waszą rodzinę, synku... - przypomni Marcinowi.

Po tej radzie Mostowiakowie w 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin zrobi porządek z Radkiem, a potem będzie błagał Izę, żeby wróciła do niego i dzieci. Na razie bezskutecznie, bo Iza nie będzie na to gotowa.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze