M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Z Izy wyjdzie wyrodna matka! Marcin będzie się bał spojrzeć prawdzie w oczy - ZDJĘCIA

W 1720 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) da prawdziwy "popis" bycia najgorszą matką pod słońcem. Chodakowska tak się zajmie swoim ukochanym Radkiem (Philippe Tłokiński), że nie zareaguje nawet wtedy, kiedy Szymek (Staś Szczypiński) będzie miał wypadek! Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie zrozpaczony zachowaniem żony, ale będzie się też bał "spojrzeć prawdzie w oczy". Czy Chodakowski zrozumie w 1720 odcinku "M jak miłość", że ożenił się ze złą matką? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1720 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak Marcin walczy o Szymka, a Iza w tym czasie wypisuje z Radkiem pełne uczuć sms-y. Jak to możliwe, że kochająca męża i dzieci Chodakowska zamieni się w potwora, który nie reaguje nawet na wieść o wypadku synka? Oczywiście stoi za tym Radek, ale czy na pewno tylko on?  

Marcin w 1720 odcinku "M jak miłość" wpadnie w prawdziwą rozpacz, kiedy Szymek będzie miał wypadek, a Iza nie odbierze nawet telefonu. Nie zareaguje także na wiadomości od męża. Co będzie robiła w tym czasie matka dzieci Chodakowskiego? 

- Po naszej nocnej rozmowie nie mogłam zasnąć - będzie pisała Iza do Radka w 1720 odcinku "M jak miłość". 

- Gdzie byłaś? Ja pojechałem do Szymka, Maja została sama w przedszkolu i płakała... No gdzie byłaś?! - będzie pytał zrozpaczony Marcin Izę.

Chodakowska jednak w 1720 odcinku "M jak miłość" nie będzie w stanie poważnie się odnieść do zarzutów męża. Nie zatroszczy się o stan synka, nie pocieszy Mai. Słuchając Marcina już będzie sięgała po telefon, bo Radek coś do niej napisał...

- Nie wiem, co się dzieje z naszą rodziną... Boję się dowiedzieć - zwierzy się Marcin mamie (Małgorzata Pieczyńska) w finale 1720 odcinka "M jak miłość".  

Co się stanie z Izą w 1720 odcinku "M jak miłość"? Czy to manipulacja Radka zmieni ją w bezduszną kukłę, która ma za nic swoją rodzinę? A może Chodakowska po prostu ma już dość zwyczajnego życia i zapragnęła "prawdziwej przygody"?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1721: Zraniony Marcin wyniesie się z domu! Nie będzie już chciał patrzeć na Izę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze