M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Marysia przyzna się Arturowi co zrobiła wstrętnemu Sowińskiemu! Zupełnie zaskoczy męża - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-13 19:34

W 1716 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) weźmie sprawy w swoje ręce, żeby bronić Pawła (Rafał Mroczek) przed bezwzględny biznesmenem Sowińskim (Konrad Jałowiec), który kryje swojego syna gwałciciela! Jednego Rogowska nie przewidzi - ohydnej propozycji seksu z Sowińskim w zamian za wolność Pawła. Żeby się na nim odegrać w 1716 odcinku "M jak miłość" Marysia wpadnie na szalony pomysł. Zrealizuje zemstę i ucieknie, a kiedy przyzna się Arturowi (Robert Moskwa) co zrobiła, Rogowski załamie się, że go nie posłuchała. Przez zagrywkę Marysi będą jeszcze większe kłopoty? Zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Akcja Marysi przeciwko Sowińskiemu w 1716 odcinku "M jak miłość" będzie efektem poniżającej rozmowy Rogowskiej z biznesmenem. Matka Pawła naiwnie uwierzy w to, że jeśli szczerze porozmawia z ojcem gwałciciela, który napadł na Basię (Gabriela Raczyńska), to ten wycofa zarzuty pobicia i kradzieży wobec Zduńskiego. Oczywiście Paweł nie okradł Sowińskiego, ale pobił go, sprowokowany obrzydliwymi komentarzami na temat Basi, że sama jest sobie winna, że została napadnięta! Upokorzona Marysia w 1716 odcinku "M jak miłość" najpierw wypowie Sowińskiemu wojnę, a potem odegra się na nim za to, że proponował jej seks za pomyślnie dla jej syna załatwienie sprawy.

Już po wszystkim Rogowska w 1716 odcinku "M jak miłość" zjawi się na konkursie pianistycznym Basi, gdzie zaskoczy ją także Artur. Mąż Marysi przyjedzie specjalnie na koncert z Grabiny, żeby spędzić z nią trochę czasu poza domem. Zażartuje, że chciałby ją też uwieść na specjalnej randce w Warszawie. Ale jej ten pomysł nie za bardzo się spodoba. - Matko, co za dzień! Już druga osoba chce mnie uwieść! Ten facet jest po prostu draniem! - wyrzuci z siebie Marysia, opowiadając o przebiegu spotkania z Sowińskim, propozycji seksu w zamian za wolność Pawła. - O czym ty mówisz? - zapyta zaniepokojony Rogowskim.

- Nie posłuchałam twojej rady... - przyzna się Marysia, którą w 1716 odcinku "M jak miłość" Artur wcześniej ostrzeże, że rozmowa z Sowińskim nic nie da.

- Ja nie wierzę, że ty to zrobiłaś! Przecież jeżeli ten facet ma kamerę w biurze, to z całą pewnością też na parkingu i wiesz co to oznacza! - oceni coraz bardziej zdenerwowany Rogowski, który w 1716 odcinku "M jak miłość" po występku Marysi tylko bezradnie rozłoży ręce. - Zanim odkręciłam wodę, sprawdziłam .. Nie ma kamer! - doda dumna z siebie Marysia. Tym stwierdzeniem zyska uznanie w oczach męża. - Ty to potrafisz jednak człowieka zaskoczyć - przyzna Artur.

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze