M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Julia tylko Sylwii zdradzi prawdziwy powód próby samobójczej? Ukryje to przed całym światem - ZDJĘCIA

2023-03-09 8:56

Julia (Marta Chodorowska) w 1716 odcinku "M jak miłość" będzie już w domu, wypuszczą ją ze szpitala po próbie samobójczej. Nadgarstki Malickiej pokryją się opatrunkami, a wszystko przez to, że podcięła sobie żyły i próbowała doprowadzić do własnej śmierci... W 1716 odcinku "M jak miłość" przy Julii będzie czuwać Sylwia (Hanna Turnau), która niemal od razu wyczuje, że przyjaciółka coś ukrywa przed światem. Spróbuje się dowiedzieć, co tak naprawdę było przyczyną próby samobójczej prawniczki. Załamana Julia skrywa ten sekret przed światem.

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Julia wyjdzie ze szpitala i będzie odpoczywać w domu w 1716 odcinku "M jak miłość", ale zmieni się nie do poznania. Jej nadgarstki pokryją się opatrunkami, bo przecież Malicka próbowała się wykrwawić na śmierć, podcinając sobie żyły w wannie. Uratowali ją Sylwia i Andrzej (Krystian Wieczorek), którego prawniczka znienawidzi. Jej samopoczucie będzie wręcz fatalne, a Sylwia szybko dostrzeże, że kobieta zamknęła się przed światem i nie chce ujawniać prawdziwego powodu próby samobójczej. Sylwia postara się wesprzeć prawniczkę, ale sama przekaże Andrzejowi, że z Julią jest źle.

- (...) W jakim ona jest stanie? - zapyta się Budzyński, kiedy w 1716 odcinku "M jak miłość" znajdzie chwilę na rozmowę z Sylwią w kancelarii. - Kiepskim... Odwiozłam ją właśnie do domu i pewnie powinnam z nią zostać, ale musiałam wrócić na zebranie, bo za chwilę obie stracimy pracę - rzuci Sylwia, a Andrzej po przemyśleniu uda się do mieszkania byłej kochanki. Zastanie ją w złym stanie, obrażoną i złą.

- Dziękuję ci, że mi pomagasz, ale chciałabym żebyś tu więcej nie przychodził - powie Julia. - Odkąd pojawiłeś się w moim życiu, przynosisz mi tylko ból. Żałuję, że kiedykolwiek cię poznałam - doda ostro i smutno wstrząsające słowa. Andrzej postanowi przeprosić i po prostu wyjść. 

Sylwia odkryje sekret Julii w 1716 odcinku "M jak miłość"? Malicka zamknie się przed światem

Sylwia nie będzie dłużej udawać, że sama nie ma więcej pojęcia, jak mogłaby pomóc koleżance. - Julka, ja nie chcę naciskać, ale ty wiesz, że ty nigdy mi nie powiedziałaś, dlaczego to zrobiłaś... - przypomni Sylwia i wymownie spojrzy na zaklejone bandażem, okaleczone nadgarstki Julii. Malicka znów nic nie powie. - Wiesz przecież, że możesz mi zaufać - doda Sylwia, a Julia tylko jej jednej wyzna, że w wyniku poronienia stała się bezpłodna. Nie będzie mogła mieć dzieci.

- (...) Nie przeszłoby mi to przez gardło. Nie potrafiłam się zmierzyć z tym, że moje życie się skończyło. Nigdy nie będę miała dziecka, rodziny... Nie będzie happy endu - powie smutno Malicka. - Czy w tym wszystkim nadal chodzi o Andrzeja? Ty nadal coś do niego czujesz? - zapyta po chwili Sylwia. - Jeżeli coś do niego czuję, to na pewno nie miłość. Ja tego człowieka nienawidzę! - rzuci ostro Julia. 

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Najnowsze