M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: To już prawdziwy koniec Julii? Opluje Andrzeja i zniknie. Po co była ta afera? - ZDJĘCIA

W 1716 odcinku "M jak miłość" nastąpi prawdziwy koniec Julii Malickiej (Marta Chodorowska). Kochanka Andrzeja (Krystian Wieczorek) wysyczy mu prosto w twarz, że go nienawidzi, a potem zniknie. I po co była cała ta seks afera w "M jak miłość" z pijaną nocą Andrzeja i Julii we Wrocławiu, ciążą i poronieniem? Czy czy to wszystko warte było niewyobrażalnego cierpienia Magdy (Anna Mucha)? W 1716 odcinku "M jak miłość" odpowiedzi na to pytanie warto będzie poszukać w zachowaniu rzekomych kochanków... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1716 odcinku "M jak miłość" zobaczymy najpewniej ostateczny koniec kariery Julii w serialu. Przypomnijmy sobie - Malicka zjawiła się znikąd w kancelarii Andrzeja z opowieścią o miłości do niego sprzed 10 lat. Potem była noc we Wrocławiu, ciąża przypisywana Budzyńskiemu, napad w parku i poronienie. Magda dowiedziała się o wszystkim od "usłużnej" Sylwii (Hanna Turnau), wpadła w straszliwą rozpacz i już złożyła papiery rozwodowe. W 1714 odcinku Julia targnie się na swoje życie i właśnie Andrzej w ostatniej sekundzie uratuje jej życie. I jaka czekać go będzie za to "nagroda"?

Żałuję, że kiedykolwiek cię poznałam - wysyczy Julia Andrzejowi prosto w oczy. 

Stanie się to tuż po tym, jak zatroskany Budzyński w 1716 odcinku "M jak miłość" będzie chciał otoczyć domniemaną kochankę opieką. Andrzej zaoferuje wszelką pomoc z zakupami włącznie, bo będzie czuł, że jest to Julii winien. Ale ona obwini go o wszystko i znienawidzi!

Budzyński w 1716 odcinku "M jak miłość" zaryzykuje znów własnym małżeństwem, aby tylko ochronić życie i zdrowie niedomagającej psychicznie Malickiej. To właśnie wtedy Magda wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że czuje wstręt do własnego męża... Wygląda na to, że przygoda z obsesyjnie zakochaną Julią może Andrzeja kosztować wszystko, tyle że rozkład jego cudownego małżeństwa z Magdą będzie powolny i pełen żalu. 

Czy po to właśnie była cała ta seks afera w "M jak miłość"? Aby Budzyńscy rozwiedli się po jakimś czasie, zasmucając ogromne grono swoich fanów? Mamy nadzieję, że jednak postać Julii pojawiła się w serialu tylko po to, aby podnieść oglądalność najpopularniejszego serialu w Polsce. I to zresztą się udało, bo "M jak miłość" w 2022 roku pobiło wszelkie rekordy oglądalności. 

Czy Julia na zawsze odczepi się od Budzyńskich? Przekonamy się już w 1716 odcinku "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1715: Ostateczna rozgrywka Łukasza z Argasińskim! To spotkanie zmieni wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1714 ZWIASTUN. Andrzej wróci do domu, ale Magdy tam nie będzie? Julia podetnie sobie żyły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze