M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Basia zażyje podejrzane leki Franki i straci świadomość. Ania i Jasiek ruszą na ratunek - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-12 20:59

Przed Basią (Gabriela Raczyńska) w 1716 odcinku "M jak miłość" trudny moment. Córka Pawła (Rafał Mroczek) ma wystąpić podczas konkursu pianistycznego, ale niestety po drodze przydarzy się prawdziwy koszmar! Basia okaże się zestresowana i sfrustrowana, więc przyjmie podejrzane leki z apteczki Franki (Dominika Kachlik), które kompletnie ją otumanią! W 1716 odcinku "M jak miłość" straci świadomość, zaśnie w mieszkaniu i nikt nie będzie mógł się z nią skontaktować. Ania (Gabriela Świerczyńska) i Jasiek (Stanisław Dusza) ruszą nastolatce na ratunek. Zobacz te sceny w ZWIASTUNIE i GALERII ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1716 odcinku "M jak miłość" nadejdzie wielki dzień Basi. Będzie miała wziąć udział w konkursie pianistycznym, do którego przygotowywała się tygodniami. Córka Pawła chciała zrezygnować z występu z powodu traumy po napadzie gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski), który zaczepił ją na przystanku przy lesie, kiedy nastolatka wracała z zajęć. Ostatecznie jednak Basia ma wziąć udział w konkursie, ale niestety w 1716 odcinku "M jak miłość" sprawy potoczą się w tragiczną stronę.

Zestresowana córka Pawła w 1716 odcinku "M jak miłość" znajdzie buteleczkę z podejrzanymi lekami i zażyje tabletki. Będzie myślała, że to ją odstresuje, a tak naprawdę substancje spowodują, że całkiem odleci! Zaśnie w swetrze w mieszkaniu i nie zdąży przygotować się do występu. Ania i Jasiek, którzy dotrą na miejsce konkursu, nie dadzą rady znaleźć Basi i się do niej dodzwonić. Słusznie pomyślą, że coś jest nie tak.

- Może trema ją tak dojechała, że postanowiła odpuścić - rzuci młoda Wojciechowska do chłopaka przyjaciółki. - Co ty, to do Baśki niepodobne. Prędzej coś się stało - zasygnalizuje chłopak. Kiedy nie dadzą rady dodzwonić się do Pawła, by zapytać czy coś wie, postanowią wezwać taksówkę i jechać do mieszkania Basi. 

Ania i Jasiek zastaną Basię półprzytomną w 1716 odcinku "M jak miłość" 

Wojciechowska i chłopak Basi spróbują dobić się do mieszkania dziewczyny, w końcu wejdą do środka i zastaną ją półprzytomną, odurzoną lekami i kompletnie nieprzygotowaną na występ. - Stresowałam się, wzięłam coś od Franki i czuję się świetnie - wyjaśni nastolatka, odurzona tabletkami. Ania i Jasiek pomogą Basi dojść do siebie, wezmą rzeczy na przebranie dla dziewczyny i popędzą taksówką na miejsce konkursu. 

Basia w 1716 odcinku "M jak miłość" otrząśnie się po zażyciu dziwnych tabletek, na szczęście ich działanie dość szybko ustąpi, a nastolatce wróci "trzeźwe" myślenie. Przebierze się w taksówce i zagra podczas koncertu. Działania Ani i Jaśka się opłacą, bo dziewczyna zajmie drugie miejsce w konkursie pianistycznym! Dobrze, że będzie mogła liczyć na wsparcie chłopaka i kuzynki, bo bez nich by nie wystąpiła. 

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze