M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Jedna decyzja Basi przyniesie straszne skutki! Do końca życia nie zapomni ataku psychopaty w lesie - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-06 20:11

W 1706 odcinku "M jak miłość" Basia Zduńska (Gabriela Raczyńska) przeżyje najgorszy dzień w swoim życiu. Dopiero co przybrana córka Pawła (Rafał Mroczek) świętowała 18. urodziny, a już będzie musiała zmierzyć się z największą traumą, największym cierpieniem, jakie może spaść na młodą, wkraczającą w dorosłość kobietę. Od jednej decyzji Basi, która w 1706 odcinku "M jak miłość" zachowa się wyjątkowo nierozsądnie, będzie zależało jej dalsze życie, najbliższa przyszłość. Basia nawet nie będzie podejrzewała, że może stać się jej coś złego. Do chwili aż zostanie brutalnie napadnięta w lesie przez pewnego kierowcę, który okaże się gwałcicielem. Zobacz te SCENY WIDEO w "Kulisach serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Bestialski napad na Basię w 1706 odcinku "M jak miłość" wydarzy się w takim momencie życia 18-latki, kiedy wszystko powoli zacznie się jej układać. Będzie szczęśliwie zakochana w Jaśku (Stanisław Dusza), przyjaźń z Anią (Gabriela Świerczyńska) rozkwitnie na nowo, poza tym Basia cały czas będzie czuła ogromne wsparcie Pawła i Franki (Dominika Kachlik), którzy dadzą jej dużo swobody. Zduńscy nie będą mieli powodów, by martwić się o Basię, bo ich przybrana córka zawsze była mądrą, rozważaną dziewczyną, która nie pakowała się w kłopoty.

Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" popełni głupi błąd i wsiądzie do auta nieznajomego chłopaka

Aż nadejdzie moment, w którym w 1706 odcinku "M jak miłość" Basia popełni jeden głupi błąd. Zaufa nieodpowiedniemu człowiekowi, uwierzy chłopakowi, którego spotka na przystanku autobusowym pod Warszawą i do którego auta wsiądzie. Filip (Kacper Zalewski) zwabi córkę Pawła do samochodu historyjką o chorej matce.- Basia jest trochę w takim euforycznym stanie, w którym jest każdy zaczynający to osiemnastkowe życie. Basia czuje się jakby była w złotej kuli. Nic złego nie może się stać. Nic nie stoi jej na drodze. Życie jest piękne. Nawet nie przychodzi jej do głowy, że może stać się coś traumatycznego i strasznego. Nie jest to coś, co Basia bierze pod uwagę - powiedziała Gabriela Raczyńska w Kulisach serialu M jak miłość". 

Dość szybko jednak w 1706 odcinku "M jak miłość" odsłoni przed Basią prawdziwą twarz - gwałciciela, który porwie ją, wywiezie do lasu, by tam brutalnie skrzywdzić. Tylko cud sprawi, że Basia ucieknie przed napastnikiem. Niestety kiedy wybiegnie z samochodu gwałciciela do lasu, napastnik podąży za nią. Wyczeka na chwilę aż jego ofiara zmęczy się ucieczką.

Czy Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" zostanie zgwałcona?

Przerażona Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" przez nieuwagę przewróci się, upadnie na ziemię i uderzy głową tak, że na moment straci przytomność. Gdy się ocknie, zobaczy gwałciciela, który będzie zbliżał się do niej coraz bardziej. Co będzie dalej? Czy Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" zostanie zgwałcona? Ponieważ te sceny nie zostaną pokazane na ekranie, to wszystko wyjaśni się dopiero gdy Basia złoży zeznania na komisariacie policji.

Wiadomo już, że przez długi czas w "M jak miłość" Basia będzie zmagała się z traumą po brutalnym napadzie. Nie zdoła zapomnieć o tym, co jej zrobił nieznajomy chłopak. Nie będzie mogła darować sobie, że wsiadła do samochodu gwałciciela. Niestety i Basię i Zduńskich w związku z tymi bolesnym przeżyciami czekają trudne chwile.

M jak miłość. Jedyna decyzja Basi przyniesie tragiczne skutki! Do końca życia nie zapomni napadu w lesie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze