M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Obłąkana Julia przed samobójstwem zaczepi Magdę i odegra ofiarę! Chciała złapać Andrzeja na dziecko, a teraz to - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-02-18 21:48

W 1714 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) zaplanuje samobójstwo, spróbuje zabić z nieszczęśliwej miłości do Andrzeja (Krystian Wieczorek), ale wcześniej spotka się z Magdą (Anna Mucha). Obsesja na punkcie Budzyńskiego popchnie ją do tego, by jeszcze raz stanąć twarzą w twarz z jego żoną, którą zaatakowała w siedlisku. Odegra przed Magdą ofiarę całej tej chorej sytuacji! Pogrążona w depresji Julia w 1714 odcinku "M jak miłość" przedstawi Magdzie zupełnie inny obraz sytuacji, tego, co się z nią dzieje pod wpływem leków i alkoholu. Na co będzie liczyła niezrównoważona psychicznie Julia zanim podetnie sobie żyły? Na wybaczenie Magdy? Sprawdź co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA z 1714 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Próbę samobójczą Julii w 1714 odcinku "M jak miłość", która skończy się desperacką walką Andrzeja o życie byłej kochanki, poprzedzi wstrząsająca rozmowa samobójczyni z Magdą. Czego znów będzie chciała od żony Budzyńskiego, którą ostatnio zaatakowała w siedlisku w Grabinie, oskarżyła o to, że zabiera jej ukochanego mężczyznę i wykorzystuje do tego dziecko z Ukrainy?

Depresja Julii pogłębi się do tego stopnia, że w 1714 odcinku "M jak miłość" będzie miała zupełnie inny obraz wydarzeń. To ona chciała złapać Andrzeja na dziecko, ukartowała noc w hotelu we Wrocławiu, żeby po pijaku zaciągnąć go do łózka, a teraz będzie zgrywała przed Magdą cierpiętnicę, pokrzywdzoną przez los kobietę, która straciła wszystko i została sama. Jak podaje światseriali.interia.pl Julia zaczepi Magdę w biurowcu, gdzie mieszczą się kancelarię i zwróci się do niej z przeprosinami za krzywdy, które jej wyrządziła. Brzmi niedorzecznie? Jeszcze jak!

Żałosne przeprosiny Julii w 1714 odcinku "M jak miłość" przed próbą samobójczą

Skruszona, żałosna Julia w 1714 odcinku "M jak miłość" wytłumaczy się przed Magdą ze swojego zachowania, z ataku na nią w siedlisku. - Przepraszam. Chcę cię przeprosić za to wtargnięcie w Grabinie, to było głupie, podłe. Nie panowałam nad sobą. Leki i alkohol to bardzo złe połączenie...

Ale Budzyńska w 1714 odcinku "M jak miłość" nie okaże już jej cienia litości. - Zgadza się. Ale nie bardzo wiem, co byś chciała teraz ode mnie usłyszeć - rzuci lodowatym tonem, bo będzie miała już szczerze dosyć, że Malicka dalej wtrąca się w jej życie. - Nic, ja tylko po prostu przepraszam... I jeszcze chciałam powiedzieć, że ci zazdroszczę. Jesteś szczęściarą, mimo wszystko... - doda kochanka Andrzeja.

Po tych słowach Julii w 1714 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie wiedziała jak zareagować, więc Malicka dalej będzie ciągnęła wywód nieszczęśnicy, która chciała zniszczyć małżeństwo Budzyńskich, ale poniosła za to zasłużoną karę - straciła dziecko i już nigdy nie zostanie matką!

Julia powie Magdzie w 1714 odcinku "M jak miłość", że zniknie z jej życia!

- Może tak tego teraz nie widzisz, ale ja wiem, że dla Andrzeja jesteś najważniejsza, że bardzo cię kocha, macie wspaniały związek. A ja prawie to zniszczyłam. Obiecuję, że nigdy więcej nie stanę między tobą a Andrzejem. To koniec waszych kłopotów ze mną w roli głównej. Jeszcze raz za wszystko cię przepraszam - doda Julia na pożegnanie z Magdą w 1714 odcinku "M jak miłość". Właśnie żona Andrzeja będzie ostatnią osobą, która zobaczy Julię zanim ta podetnie sobie żyły w wannie.

Po tym jednak jak w 1714 odcinku "M jak miłość" Julia będzie chciała się zabić nastąpi jednak seria dramatycznych zdarzeń. Ostatecznie Malicka nie umrze...

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany