M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Julia usłyszy najgorszą diagnozę. To będzie przyczyna samobójstwa Malickiej - ZDJĘCIA

2023-02-15 11:10

To dlatego Julia (Marta Chodorowska) zdecyduje się na próbę samobójczą w 1714 odcinku "M jak miłość"! O dziwo, przyczyną nie będzie odepchnięcie Andrzeja (Krystian Wieczorek), który wróci do Magdy (Anna Mucha). Przynajmniej nie tylko, bo w 1714 odcinku "M jak miłość" na prawniczkę spadnie prawdziwy cios. Chodzi o niespełnienie się jej największego marzenia. Kobieta uda się na wizytę kontrolną do ginekologa, by sprawdzić stan swojego zdrowia po poronieniu. Na miejscu usłyszy szokujące wieści, które ją dobiją.

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Julia Malicka podetnie sobie żyły w 1714 odcinku "M jak miłość" Próba samobójcza wydarzy się w domu prawniczki, gdzie będzie przebywać sama. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Malicka zdąży uporządkować swoje sprawy, także te zawodowe. Dziwne zachowanie Julii i przekazanie ważnego klienta w kancelarii, zaniepokoi Sylwię (Hanna Turnau). To nie wszystko, bo w 1714 odcinku "M jak miłość" Malicka spotka Magdę i przeprosi ją za swoje zachowanie, a także wyśle szokującego smsa do Andrzeja, który zabrzmi jak pożegnanie. Malicka zamknie się w mieszkaniu i zdecyduje na okrutny, tragiczny krok. Podetnie sobie żyły i zacznie wykrwawiać się w wannie...

Dlaczego Julia Malicka popełni samobójstwo w 1714 odcinku "M jak miłość" 

Jak podaje wspomniany portal, Julia uda się na wizytę kontrolną do ginekologa. W 1714 odcinku "M jak miłość" usłyszy dramatyczne wieści. Specjalista przekaże jej, że po poronieniu stała się bezpłodna... Trzeba przyznać, że chociaż Malicka zaszła w ciążę po jednorazowym seksie z Budzyńskim we Wrocławiu, bardzo pragnęła urodzić córeczkę. Kupiła jej nawet wyprawkę i zdecydowała, że wychowa dziecko najlepiej jak umie. Niestety nie donosiła ciąży, co wywołało u niej depresję. Dobijająca sytuacja wydarzy się także w 1710 odcinku "M jak miłość", kiedy Julia pójdzie odwiedzić Andrzeja po wypadku, ale zauważy czuwającą obok Magdę. Zrozumie, że dla niej nie ma już miejsca w tej relacji i zacznie niewyobrażalnie cierpieć. 

Julia zdecyduje się na próbę samobójczą w 1714 odcinku "M jak miłość", bo nie pogodzi się z myślą, że nie może mieć dzieci, których tak pragnie. Mało tego, Andrzej znajdzie szczęście w ramionach Magdy, która wycofa papiery rozwodowe i zapomni o rozstaniu. Malicka poczuje się osamotniona i nieważna dla nikogo, dlatego podetnie sobie żyły i będzie się wykrwawiać w wannie. Na szczęście w 1714 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie miał jakieś przeczucie, zaniepokoi go sms od byłej kochanki i na własne żądanie wypisze się ze szpitala i pojedzie do mieszkania Julii. Tak zastanie ją we krwi, w wannie. Czy uda mu się jej pomóc?

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze