M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Zły sen Barbary o Uli. Przewidzi potworne skutki przemiany duchowej wnuczki - ZDJĘCIA

2023-02-20 22:13

W 1713 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) wyczuje, że coś złego dzieje się z Ulą (Iga Krefft) zanim jeszcze wnuczka bez zapowiedzi wróci z Australii do Grabiny, a jej dziwne zachowanie i duchowa przemiana zaniepokoją całą rodzinę. Seniorka rodu Mostowiaków od zawsze miała wyjątkowy dom - potrafi przewidywać nieszczęścia, które spadną na jej bliskich. Tak też będzie w 1713 odcinku "M jak miłość". Przed powrotem Uli wnuczka przyśni się Barbarze, ale to będzie przerażający sen. Mostowiakowa zacznie się martwić nie tylko o los Uli, ale także jej męża Bartka (Arkadiusz Smoleński) i córki Kalinki (Oliwia Kępka). Niestety przeczucia Barbary się potwierdzą!

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Uli w 1713 odcinku "M jak miłość" poprzedzi koszmarny sen Barbary, która po przebudzeniu ani przez chwilę nie przestanie się martwić o wnuczkę, o to, co się dzieje z Ulą, Bartkiem i ich przybraną córką Kalinką w Australii. Od wyjazdu Lisieckich minie już kilka miesięcy i nie będzie wcale się zanosiło na to, żeby mieli szybko wrócić do rodzinnej Grabiny.

Barbara w 1713 odcinku "M jak miłość" wyśni nieszczęście u Uli i Bartka

Zatroskana Barbara w 1713 odcinku "M jak miłość" w końcu opowie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) o tym, że przyśniła jej się Ula i kolejne nieszczęście w rodzinie. Seniorka rodu Mostowiaków nie będzie pamiętała co dokładnie we śnie spotkało Ulę, ale ten koszmar sprawi, że będzie się bała o wnuczkę jeszcze bardziej. Rogowska spróbuje uspokoić matkę, zapewnić, że z Ulą, Bartkiem i Kalinką wszystko jest w porządku. Gdyby było inaczej, dostaliby przecież jakiś telefon od Marka (Kacper Kuszewski). Jednak Barbara nie będzie przekonana!

Kłamstwa Uli w 1713 odcinku "M jak miłość" o powrocie do Grabiny

Tego dnia w 1713 odcinku "M jak miłość" Ula niespodziewanie wróci do Grabiny, stanie w progu domu Mostowiaków i Barbara upewni się już, że coś jest nie tak. Od razu zauważy przemianę, jaka zajdzie w Uli, która będzie miała rozjaśnione włosy i nowy tatuaż. Zaskoczonej babci Ula opowie, że zdobyła bilet lotniczy w promocyjnej cenie, ale przyjechała zaledwie na jeden dzień, żeby załatwić "ważne" sprawy. Córkę Kalinę zostawi w Australii pod opieką Natalki (Marcjanna Lelek), a o Bartku nawet nie wspomni.

Wyjaśnienia Uli w 1713 odcinku "M jak miłość" wzbudzą jeszcze większy niepokój Barbary, więc zacznie dopytywać jakie wnuczka ma plany na przyszłość. Ula zapewni babcię, że na wiosnę chce wrócić na stałe do Polski, zrealizować nowe marzenie, cel w życiu i zostać instruktorką jogi. Doda również, że w Australii przeszła duchową przemianę i teraz jest inną osobą, która chce podążać za własnym szczęściem. Mimo tych deklaracji Uli w 1713 odcinku "M jak miłość" Barbara i Marysia mocno zaniepokoją się zachowaniem żony Bartka.

Niestety najgorsze przeczucia Barbary w 1713 odcinku "M jak miłość" potwierdzą się, gdy do Grabiny za Ulą przyjedzie Bartek i wyzna rodzinie, że nie poznaje własnej żony, że z Ulą dzieje się coś złego! Wszystkiemu winna będzie jej duchowa przemiana, która przyniesie potworne skutki dla małżeństwa Lisieckich.

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze