M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Ula wróci z Australii i wyśmieje dawne życie u Mostowiaków! Niebezpieczna przemiana Uli przyniesie straszne skutki - ZDJĘCIA

2023-02-19 18:50

W 1713 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) wróci nagle z Australii do Grabiny, ale zupełnie nie będzie sobą! Wprawi w osłupienie Barbarę (Teresa Lipowska) i Marysię (Małgorzata Pieńkowska) opowieściami o tym jaką cudowną przemianę przeszła, jak znalazła nowy cel w życiu i poświęci wszystko, by go zrealizować. Nawet małżeństwo z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)! Metamorfoza Uli w 1713 odcinku "M jak miłość" przerazi jej bliskich. Przede wszystkich Bartka, któremu żona rzuci w oczy, że nie chce żyć dłużej w Grabinie, grzebać w ziemi za marne grosze i teraz stawia na siebie! Co się stanie z Ulą i czy Bartek z nią jeszcze wytrzyma? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1713 odcinka "M jak miłość" nowej Uli.

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót odmienionej Uli w 1713 odcinku "M jak miłość" będzie zapowiedzią poważnych problemów w małżeństwie Lisieckich. Od ich wyprowadzki do Australii minie już kilka miesięcy i Bartkowi już coraz mniej będzie podobało się życie z dala od Grabiny. Przed wyjazdem Ula obiecała mu, że wrócą najszybciej jak się da, Bartek chciał zacząć studia w Polsce, budowę ich domu na działce, którą dostali od Barbary na skraju sadu zmarłego dziadka Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Ale w 1713 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Ula ma inne plany na przyszłość, a Bartek i ich córka Kalinka (Oliwka Kępka) liczą się dla niej coraz mniej.

Ula po przemianie w 1713 odcinku "M jak miłość" znajdzie nowy cel w życiu

Mąż Uli w 1713 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do Grabiny w ślad za nią, tuż po tym jak Barbara i Marysia usłyszą od córki Marka (Kacper Kuszewski) o zmianach jakie zaszły w jej życiu. Ula pochwali się im bowiem, że zainteresowała się jogą, przeszła prawdziwą „przemianę”, rozjaśniła włosy, zrobiła sobie tatuaż i teraz chce osiągnąć wyznaczone sobie cele. A co z rodziną? Dla Bartka i Kalinki nie będzie już zbyt wiele miejsca.

Bartek w 1713 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał żadnego wpływu na Ulę

Właśnie Lisiecki w 1713 odcinku "M jak miłość" zdradzi Barbarze i Marysi, że nie wie już co robić, jest coraz bardziej zdesperowany, bo jego ukochana planuje na stałe zamieszkać Australii, nie licząc się w ogóle z jego zdaniem. - Ula już od jakiegoś czasu niczego ze mną nie ustala, żyje swoim życiem, sama podejmuje decyzje. A ja nie chcę zostać w Australii, tu jest mój dom! Ula o tym wie, wiele razy o tym rozmawialiśmy. Może wam uda się ją jakoś przekonać. Bo ja już straciłem nadzieję...

Ani seniorka rodu Mostowiaków, ani Rogowska w 1713 odcinku "M jak miłość" nie wpłyną na Ulę, żeby zmieniła zdanie w sprawie pozostania na stałe w Australii. Między Bartkiem i Ulą wybuchnie kłótnia o ich wspólną przyszłość. - Co to w ogóle za pomysł?!

Kpiny Uli z życia u Mostowiaków w Grabinie! W 1713 odcinku "M jak miłość" wyśmieje wszystkich

- Mój pomysł – na życie! W Australii normalnie zarabiamy, rysują się przed nami jakieś perspektywy! A tutaj? Sam pomyśl! Jakie życie nas tu czeka? Do czego mamy wracać? Do grzebania się w ziemi dwanaście godzin na dobę? I to za złoty pięćdziesiąt?! - Ula w 1713 odcinku "M jak miłość" zadrwi nie tylko z dawnego życia u Mostowiaków, z pracy w Grabinie w firmie ogrodniczej Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), ale także z marzeń Bartka o budowie ich domu.

- Ale tu, w Grabinie, jest nasz dom…

- Nasz dom jest tam, gdzie chcemy, żeby był…

- Ula, ja cię nie poznaję…

- Mówisz jak babcia! A ja po prostu chcę wreszcie robić to, co kocham! Chcę być szczęśliwa! To takie dziwne?! - zapyta męża Ula, która w 1713 odcinku "M jak miłość" wróci do Australii, a Bartek za nią ze względu na Kalinkę. Ale to jeszcze nie koniec, bo nowe plany na życie odmienionej Uli mogą przynieść fatalne skutki, skończyć się nawet rozwodem Lisieckich.

M jak miłość. Szokująca wróżba dla Izy. Radek ukartuje wszystko tak, żeby uwierzyła, że go kocha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze