M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Ula zostawi Bartka! Lisiecki zamieszka w domu w Grabinie sam? - ZDJĘCIA

2023-02-10 12:51

To koniec małżeństwa Lisieckich? W 1713 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zostawi Bartka (Arkadiusz Smoleński) praktycznie bez słowa, bo napisze tylko parę słów na kartce. Potem wyjedzie do Polski, pokaże się w Grabinie, ale to bynajmniej nie okaże się udana wizyta. Zaalarmowany Bartek nie da rady dodzwonić się do żony, a kiedy osobiście stawi się w domu Mostowiaków usłyszy, że żona ma nowy pomysł na życie, a on w 1713 odcinku "M jak miłość" ze strachem przyzna, że jej nie poznaje. Bartek zamieszka w Grabinie sam, już bez Uli?

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" Ula zostawi Bartka w Australii i wróci do Grabiny. Lisiecka zmieni się nie do poznania, do tego stopnia, że nawet Barbarze (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) trudno będzie się z nią dogadać. Ula jeszcze przed wyjazdem za granicę narzekała na mieszkanie na wsi, pracę u Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) i niewiele jej pasowało w życiu. Razem z mężem mieli wyjechać do Australii, ale wrócić po złapaniu oddechu i dalej mieszkać w domu Mostowiaków. Tak się nie stanie, bo jak podaje portal światseriali.interia.pl, w 1713 odcinku "M jak miłość" Ula napisze Bartkowi kilka słów wyjaśnienia na kartce i wyjedzie do Polski. Na miejscu przyzna, że niby ma zamiar z powrotem przenieść się do rodzinnego domu, ale szybko wyjdzie na jaw, że to zwykłe kłamstwo. Przestanie też odbierać telefony od zaalarmowanego męża, a Jagoda (Katarzyna Kołeczek) dowie się, że nastąpił u nich kryzys, Ula zmieniła się nie do poznania, a Bartek za nią nie nadąża. 

Bartek sam zamieszka w Grabinie? W 1713 odcinku "M jak miłość" nie pozna własnej żony

Bartek też stawi się w Polsce, przyjedzie za Ulą, ale dłużej nie wytrzyma ukrywania prawdy o ich relacji. 

- Ula już od jakiegoś czasu niczego ze mną nie ustala, żyje swoim życiem, sama podejmuje decyzje... - cytuje słowa Bartka wspomniany portal. Lisiecki zwierzy się Barbarze, że Ula wcale nie planuje powrotu do kraju, tak jak próbowała jej wmówić. Lisiecka poczuje pasję do jogi i postanowi zostać joginką. - (...) Ja nie chcę zostać w Australii, tu jest mój dom! Ula o tym wie, wiele razy o tym rozmawialiśmy... Może wam uda się ją jakoś przekonać. Bo ja już straciłem nadzieję... - przyzna załamany mężczyzna.

Wiele wskazuje na to, że scenariusz "M jak miłość" obejmuje odejście Igi Krefft z serialu, przy jednoczesnym zatrzymaniu postaci Bartka. Dotąd stanowili udane małżeństwo, ale w kolejnych odcinkach "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Ula "stawia" na nowe, jej zdaniem lepsze życie. Bardzo się o to pokłóci z mężem w 1713 odcinku "M jak miłość".

- (...) W Australii normalnie zarabiamy, rysują się przed nami jakieś perspektywy... A tutaj? Sam pomyśl... Jakie życie nas tu czeka? Do czego mamy wracać? Do grzebania się w ziemi dwanaście godzin na dobę? I to za złoty pięćdziesiąt? - Ula ostro skwituje życie w Grabinie. Bartek z przerażeniem zakomunikuje jej, że właściwie jej nie poznaje. 

Czy Ula wyjedzie na stałe do Australii, a Bartek zostanie w Grabinie sam? To prawdopodobne. Nasuwa się myśl, że Iga Krefft odchodzi z serialu, a Arkadiusz Smoleński nie, więc ich serialowe małżeństwo musi zostać rozdzielone. Na rozwój wydarzeń trzeba jeszcze trochę poczekać. 

M jak miłość. Marysia ujawni Arturowi sposób na dobry nastrój! Kryzys Rogowskich to już przeszłość, więc teraz zajmie się nowym romansem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze