M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Odmieniona Ula podle okłamie Barbarę w sprawie powrotu! Marysia nie będzie mogła w to uwierzyć - ZDJĘCIA

2023-02-10 10:36

W 1713 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 28.02.2023 o 20.55 w TVP2) odmieniona Ula (Iga Krefft) wróci go Grabiny bez wcześniejszej zapowiedzi. Lisiecka zjawi się w rodzinnych stronach sama, aby pozałatwiać kilka ważnych spraw, a przede wszystkim osobiście poinformować swoich bliskich o ostatecznym terminie powrotu z Australii wraz z rodziną. Oczywiście, Ula w 1713 odcinku "M jak miłość" nie powie rodzinie prawdy i nakłamie Barbarze (Teresa Lipowska) w żywe oczy, ale wszystko i tak wyjdzie na jaw, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) aż nie będzie mogła w to uwierzyć... Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" Barbara zacznie umierać z tęsknoty za wnukami, którzy rozproszyli się po świecie. Nestorce rodu Mostowiaków ogromnie będzie brakować ukochanego Mateusza (Krystian Domagała), który przez Lilkę (Monika Mielnicka) musiał wrócić na statek i ukrywać się przed psychopatą Ethanem (Paweł Roman), jak również Natalki (Marcjanna Lelek) i Uli, które wraz ze swoimi najbliższymi wyleciały do Australii. W 1713 odcinku "M jak miłość" to właśnie brak Lisieckich najbardziej zacznie doskwierać Barbarze, szczególnie, że Ula poinformuje ją, że w najbliższym czasie nie planują wracać do Grabiny, choć nie przedyskutuje tego z Bartkiem, który wcale nie będzie chciał mieszkać w Australii!

W 1713 odcinku "M jak miłość" jak podaje swiatseriali.interia.pl Barbarze opowie Marysi o swoim śnie, związanym z Ulą, a także spotka się z Józkiem Modrym (Stefan Friedmann), któremu zwierzy się, że bardzo brakuje jej wnuczki. Nestorka rodu Mostowiaków niemal ściągnie Lisiecką myślami, gdyż chwilę później w drzwiach rodzinnego domu zjawi się właśnie Ula, ale przyleci do Polski sama bez Kalinki (Oliwia Kępka) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). W 1713 odcinku "M jak miłość" Lisiecka wyjaśni bliskim, że udało jej się kupić bilet w bardzo okazyjnej cenie, przez co zostawiła przybraną córkę pod opieką Natalki i postanowiła wrócić, aby załatwić na miejscu kilka ważnych spraw, a przede wszystkim poinformować swoją rodzinę, co dalej z powrotem Lisieckich do kraju!

W 1713 odcinku "M jak miłość" Ula przyzna Barbarze, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, zamierza jednak wiosną wrócić do Polski na stałe. Dobre wieści ogromnie ucieszą nestorkę rodu Mostowiaków, ale od razu wzbudzą czujność Marysi, która wcale nie uwierzy swojej bratanicy! Tym bardziej, że Lisiecka zacznie mieszać się w swoich zeznaniach i bardzo dziwnie zachowywać. Żona Bartka wyjaśni, że przeszła w Australii przemianę, na dowód czego zrobiła sobie nawet tatuaż i odnalazła w sobie nową pasję - jogę, którą chce zmienić na swój zawód. Oczywiście, Ula skrupulatnie będzie unikać pytań o męża, od którego przestanie nawet odbierać telefony, w związku z czym w 1713 odcinku "M jak miłość" Lisiecki również zdecyduje się na powrót do kraju, aby zdemaskować wszystkie podłe kłamstwa żony w tym to, że planuje wrócić do Grabiny, co okaże się kompletną nieprawdą!

- Ula już od jakiegoś czasu niczego ze mną nie ustala, żyje swoim życiem, sama podejmuje decyzje... A ja nie chcę zostać w Australii, tu jest mój dom! Ula o tym wie, wiele razy o tym rozmawialiśmy... Może wam uda się ją jakoś przekonać. Bo ja już straciłem nadzieję... - zwierzy się Barbarze załamany Bartek.

M jak miłość. Marysia ujawni Arturowi sposób na dobry nastrój! Kryzys Rogowskich to już przeszłość, więc teraz zajmie się nowym romansem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze