M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Łukasz wyrzuci za drzwi wysłanniczkę Argasińskiego! Zmuszą go do współpracy?

W 1713 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zachowa się jak na prawdziwego mężczyznę przystało! Kiedy seksowna Klaudia (Angelika Smyrgała) przejdzie do ostrego "podrywu", Wojciechowski po prostu wyrzuci ją za drzwi i zrezygnuje z dalszego jej leczenia. Niestety, wysłanniczka podstępnej Kalinowskiej (Anna Kerth) i Argasińskiego (Karol Strasburger), nie będzie miała wyjścia i zostanie zmuszona do dalszych ataków na Łukasza. Czy ta wredna trójka spiskowców znajdzie sposób w 1713 odcinku "M jak miłość", aby ściągnąć Łukasza na złą drogę?

 "M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" Łukasz zostanie "podstawiony pod ścianą" przez uwodzicielkę Klaudię. "Pacjentka" wyzna, że jest zachwycona jego terapią i zacznie go ostro namawiać na randkę! Kiedy do Łukasza dotrze, co się dzieje zrobi to, co prawdziwy mężczyzna zrobić powinien: przypomni o swojej kobiecie i dziecku i wyrzuci Klaudię za drzwi! Niestety, na tym ta historia się nie skończy. 

- Czuję się o niebo lepiej... - powie Łukaszowi rozmarzona Klaudia w 1713 odcinku "M jak miłość". - Już kilka razy zbierałam się na odwagę... Muszę cię w końcu zapytać o to osobiście, bo nie doczekałam się odpowiedzi na mojego SMS-a... Co powiesz na wspólną kolację? 

Łukasz w 1713 odcinku "M jak miłość" nie odpowie na jawną zaczepkę, zszokowany bezczelnością "pacjentki". Ale Klaudia nie odpuści i będzie gotowa zrobić wszystko, aby wykonać zlecenie Kalinowskiej. 

Nie musisz odpowiadać teraz. Napisz SMS-a, a ja na pewno znajdę czas... - dalej będzie kusić Klaudia.

Mówiłem ci już!  Mam kobietę, dziecko! I chyba doszliśmy do takiego momentu, w którym musimy się pożegnać. Powinnaś poszukać sobie innego fizjoterapeuty - Łukasz po prostu wyrzuci uwodzicielkę za drzwi.

Bardzo jesteś stanowczy... 

Bardzo. I proszę, potraktuj to poważnie! 

Jak pisaliśmy TUTAJ - w 1713 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Klaudia nie "pracuje" tylko dla pieniędzy, ona jest szantażowana! Jak informuje swiatseriali.interia.pl, kiedy Klaudia pojawi się u Ewy zameldować o swoim erotycznym niepowodzeniu z Łukaszem i chęcią zakończenia dalszych prób, Kalinowska przywoła ją do porządku. Czy znajdą sposób, aby przełamać opór Wojciechowskiego zmusić go do zdrady Patrycji (Alżbeta Lenska)? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1709: Tajny plan Marysi i Artura! Tak rozprawią się z Ewą Kalinowską – ZDJĘCIA

M jak miłość. Marysia ujawni Arturowi sposób na dobry nastrój! Kryzys Rogowskich to już przeszłość, więc teraz zajmie się nowym romansem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze