M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Szantażowana przez Ewę Klaudia zmusi Łukasza do randki? Zrobi się bardzo nieprzyjemnie

2023-02-13 13:56

W 1713 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że nowa "pacjentka" Łukasza (Jakub Józefowicz), Klaudia (Angelika Smyrgała) jest szantażowana przez Ewę (Anna Kerth) i Argasińskiego (Karol Strasburger). Panna próbuje uwieść Wojciechowskiego nie tylko dla pieniędzy, ona ma coś paskudnego do ukrycia! Kiedy Łukasz stanowczo odmówi współpracy i nie zechce spotykać się z Klaudią, Ewa "podkręci" atmosferę. Jak Kalinowska w 1713 odcinku "M jak miłość" zmusi dziewczynę do randkowania z Łukaszem? Jakim cudem Łukasz jej ulegnie? Sprawdź co już wiemy!

 "M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" atmosfera w gabinecie Łukasza zgęstnieje. Klaudia przystąpi do ostrego ataku i zrobi prawie wszystko, aby uwieść fizjoterapeutę. Okaże się jednak, że Wojciechowski naprawdę kocha Patrycję i świata poza nią nie widzi, więc zdecydowanie odmówi. Klaudia będzie gotowa odpuścić amory, bo uzna że "test na wierność" Łukasz zdał i nic tu już po niej. I wtedy na jej drodze stanie jej podstępna zleceniodawczyni, Ewa.  

- Czuję się o niebo lepiej... - powie Łukaszowi rozmarzona Klaudia w 1713 odcinku "M jak miłość". - Już kilka razy zbierałam się na odwagę... Muszę cię w końcu zapytać o to osobiście, bo nie doczekałam się odpowiedzi na mojego SMS-a... Co powiesz na wspólną kolację? - zapyta zdesperowana dziewczyna wg informacji z portalu swiatseriali.interia.pl.

Łukasz w 1713 odcinku "M jak miłość" nie odpowie na jawną zaczepkę. Ale Klaudia nie odpuści gotowa zrobić wszystko, aby wykonać zlecenie Kalinowskiej. 

- Nie musisz odpowiadać teraz. Napisz SMS-a, a ja na pewno znajdę czas... - pociągnie temat "pacjentka".

- Mówiłem ci już!  Mam kobietę, dziecko! I chyba doszliśmy do takiego momentu, w którym musimy się pożegnać. Powinnaś poszukać sobie innego fizjoterapeuty - Łukasz stanowczo odrzuci awanse Klaudii.

- Bardzo jesteś stanowczy... 

- Bardzo. I proszę, potraktuj to poważnie! 

W 1713 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, iż Kalinowska ma na Klaudię jakiegoś mocnego "haka". Kiedy panna zamelduje jej, że uwodzenie Łukasza zakończyło się porażką, ona pogoni ją ostro do "roboty"! Jak Ewa zmusi Klaudię do randek z Łukaszem? 

- Jeśli chodzi o test wierności, Łukasz zdał go śpiewająco i ja już nie mam tu nic do roboty - zamelduje Klaudia Ewie.

- Dobrze pani wie, jaka była umowa. I proszę się z niej wywiązać, jeśli nie chce mieć pani kłopotów! - przypomni pannie Ewa.

Jakich sztuczek użyje Klaudia, aby jednak zmusić Łukasza do ranki? Bo, że zależy jej na ukryciu mrocznych tajemnic, które znają Ewa i Argasiński, jest więcej niż pewne...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1713: Klaudia nie doprowadzi do seksu z Łukaszem, więc Ewa ją zniszczy! Wojciechowski dowie się o intrydze?

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Najnowsze