M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Weronika sfałszuje wyniki badań USG? Werner nie dowie się kiedy naprawdę zaszła w ciążę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-02-19 21:11

W 1710 odcinku "M jak miłość" Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zabrnie coraz dalej w kłamstwach w sprawie ciąży! Wmówiła Adamowi Wernerowi (Jacek Kopczyński), że urodzi mu dziecko, ale prawda jest taka, że zaszła w ciążę dwa tygodnie przed pierwszym razem z przyjacielem swojego byłego kochanka Kamila (Marcin Bosak). Niestety potwierdzą to wyniki badań USG, które w 1710 odcinku "M jak miłość" Weronika odbierze od lekarki. W karcie przebiegu ciągu ginekolog będzie chciała wpisać, że to 4. tydzień ciąży, ale zdesperowana matka Poli (Hania Nowosielska) spróbuje ją namówić do fałszerstwa. Czy Werner połapie się, że ciąża Weroniki to oszustwo? Zobacz ZDJĘCIA z 1710 odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Weroniki to nie "dzieło" Adama Wernera co w 1710 odcinku "M jak miłość" tylko potwierdzą wyniki badań USG oraz wyniki morfologii. Obecna partnerka Wernera, która wiele lat temu była kochanką Kamila Gryca, a jeszcze miesiąc temu spotykała się z tajemniczym Oskarem, bardzo się postara o to, by wykorzystać naiwnego Adama jako ojca swojego dziecka. Chociaż on wcale nim nie jest! Podczas wizyty u lekarki (Katarzyna Romańczuk) Weronika zacznie jednak panikować, że Werner nie jest aż tak głupi, żeby nie skojarzyć terminu poczęcia dziecka z faktycznym rozwojem ciąży. - A więc to na pewno 4. tydzień ciąży? - zapyta przerażona, ale też gotowa na kolejny krok w swoich kłamstwach.

- Wszystko na to wskazuje, wielkość pęcherzyka płodowego, wartości Beta HCG... - wyjaśni lekarka Weronice, która w 1710 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł, żeby sfałszować wynik badań. Na wypadek gdyby Adam chciał zobaczyć zdjęcia USG, żeby mieć dowód, że to naprawdę jego dziecko. - A nie może pani wpisać, że ciąża jest młodsza? - zasugeruje lekarce, która od razu odmówi. - Widzę, że ta sytuacja jest dla pani zaskoczeniem, ale ja nie mogę fałszować wyników badań! 

Na tym jednak nie koniec, bo w 1710 odcinku "M jak miłość" Weronika nie przyzna się Adamowi, że w ciąży jest, ale nie z nim. Co więcej, zabranie coraz dalej w oszustwo z dzieckiem Adama. Nawet przed Anitą (Melania Grzesiewicz) odstawi niezłe przedstawienie jak to chce stworzyć prawdziwą rodzinę z Adamem. Ukochana Kamila jednak nie uwierzy w zapewniania Weroniki. Zorientuje się, że coś jest nie tak. Także Kamil w 1710 odcinku "M jak miłość" będzie pewny, że Weronika chce złapać Wernera na dziecko, wykorzystać go jak ostatniego "frajera". Będzie jednak za późno na interwencję Gryca, bo Adam niespodziewanie się oświadczy!

M jak miłość odcinek 1710 ZWIASTUN. Andrzej wróci po wypadku do Polski! Julia zobaczy go z Magdą w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze