M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Werner zostanie ojcem?! Podła Weronika pokaże mu test ciążowy - ZDJĘCIA

W 1708 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) doczeka się tego, o co tak usilnie się starał - zostanie ojcem! Tylko, czy na pewno to on będzie tatusiem dziecka Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska)? Jak pisaliśmy jako pierwsi - podstępna matka Poli (Hania Nowosielska) usidli kochliwego Adasia informacją o ciąży i zaciągnie go do łóżka. W 1708 odcinku "M jak miłość" zobaczymy finał tej historii - Werner pozna wynik testu ciążowego kochanki i zacznie świętować - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Werner w "M jak miłość" od lat żyje tylko jednym tematem: chce mieć własne dziecko. Swego czasu urządził nawet "casting na matkę" dla potomka, ale jakoś żadna dziewczyna nie potraktowała go poważnie. Kochliwy Adaś "skacze więc z kwiatka" na kwiatek, mając dobrą wymówkę, że próbuje zapłodnić właściwą kobietę. No i pewne już jest, że trafi "swój na swego", bo pozytywny test ciążowy pokaże mu nie kto inny, jak podła matka Poli!

Weronika w "M jak miłość" już raz omotała Wernera i zniknęła z jego pieniędzmi. Ale w 1705 odcinku wróci i na informację o ciąży z Adasiem zaciągnie go do łóżka. Czy Werner ożeni się z oszustką i manipulantką, bo uwierzy, że spełniła największe marzenie jego życia? 

Jak znamy matkę Poli z "M jak miłość" możliwe jest wszystko, włącznie z tym, że w ogóle nie będzie w ciąży. Niewątpliwie Weronika pójdzie w ślady Julii (Marta Chodorowska), która na dziecko próbowała usidlić Andrzeja (Krystian Wieczorek). Jak wiemy, w przypadku Budzyńskiego skończyło się to podwójną tragedią - Magda o mały włos wystąpiłaby o rozwód, a Malicka straciła ciążę. Jaki będzie finał domniemanego tacierzyństwa Wernera?

Nie przegap: M jak miłość. Szok u Zduńskich. Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! Tylko Marcin będzie mógł pomóc Pawłowi – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Najnowsze