M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Magda zobaczy straszne obrazki Nadii z wojny i zauważy jeden szczegół - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-02-13 22:04

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zrobi wszystko, żeby Nadia (Mira Fareniuk) zapomniała o koszmarze wojny na Ukrainie, o tym jak jej matka Olena pewna dnia wyszła z domu i już nie wróciła. 7-letnia dziewczynka z Ukrainy, której Magda została prawnym opiekunem, nie ma na razie pojęcia, że jej rodzice zostali uznani za zmarłych. Coraz bardziej tęskniąca Nadia w 1708 odcinku "M jak miłość" znów zacznie wołać mamę. Choć Magda otoczy ją najczulszą opieką i postara się wywołać uśmiech na jej twarzy, Niepokój Budzyńskiej wzbudzą mroczne rysunki Nadii, na których 7-latka uwieczni płonący po wybuchu bomb dom, rodziców i jeszcze kogoś bliskiego. Zobacz na ZDJĘCIACH co jeszcze narysuje Nadia.

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wspomnienia Nadii o wojnie w 1708 odcinku "M jak miłość" znów dadzą o sobie znać. Magda zapewni dziewczynce z Ukrainy spokojny, bezpieczny dom, otoczy ją opieką i miłością, jak prawdziwa matka, a mimo to Nadia wciąż nie przestanie przez sen wołać mamę. Ostatni raz ją widziała w dniu, w którym Olena wyszła z domu po zakupy. Nadia została sama. Później nastąpił wybuch i przerażoną dziewczynkę znalazła w mieszkaniu sąsiadka Milena (Katarzyna Fareniuk). Była głodna, wystraszona i nie wiedziała gdzie jest jej mama.

To od sąsiadki rodziców Nadii jakiś czas temu w "M jak miłość" Magda i Andrzej (Krystian Wieczorek) dowiedzieli się, że zabitą Olenę ktoś widział w zbiorowej mogile, a ojciec zginął na pierwszej linii frontu. Ale to jeszcze nic pewnego.

Na rysunkach Nadii w 1708 odcinku "M jak miłość" Magda oprócz rodziców zobaczy kogoś jeszcze!

Kiedy w 1708 odcinku "M jak miłość" Magda przejrzy obrazki narysowane przed Nadię jej oczom ukażą się przerażające sceny wojny, widziane przez małą dziewczynkę, która uśmiecha się, bawi w siedlisku w Grabinie jak beztroskie dziecko, lecz nie może wymazać z pamięci tego horroru. - To jest mój chomik. Nazywał się Maksio... - powie Nadia Magdzie, gdy ta zauważy jeden szczegół na rysunku. - Piękny chomik. Najpiękniejszy na świecie? W ogóle masz talent dziewczyno. Pięknie malujesz. I chyba lubisz zwierzęta, co? - Tak... - uśmiechnie się Nadia.

- To mam pomysł.To pójdziemy dzisiaj na wycieczkę, co? - zaproponuje Magda i jeszcze tego dnia w 1708 odcinku "M jak miłość" podaruje Nadii nowego chomika. Dziewczynka nazwie go tak samo jak zwierzątko, które zostawiła na Ukrainie, w domu zniszczonym przez bomby. Prezent od Magdy sprawi, że 7-letnia Ukrainka uzna, że skoro znów ma przy sobie chomika, to niebawem odzyska także rodziców. Niestety wszystko będzie wskazywało na to, że matka Nadii nie żyje, a jej ojciec trafił do niewoli. 

M jak miłość odcinek 1708 ZWIASTUN. Wypadek Andrzeja na Ukrainie! Kamil dostanie straszne wieści o Budzyńskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze