M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Basia nie dojdzie do siebie po napadzie. Wszędzie będzie widziała gwałciciela! - ZDJĘCIA

2023-02-06 21:56

W 1708 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) będzie udawała przed wszystkimi, że doszła już do siebie po napadzie w lesie, po brutalnej próbie gwałtu. Ale prawda będzie zupełnie inna! Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) w 1708 odcinku "M jak miłość" zauważą, że z Basią dzieje się coś złego. Mimo, że córka Zduńskiego postara się wyglądać na wesołą, pełną energii jak dawniej. Zapisze się nawet na zajęcia z krav mag, ale w rzeczywistości Basia będzie bliska załamania. Wpadnie w panikę na samą myśl, że gwałciciel Filip (Kacper Zalewski) może być blisko i znów ją zaatakować. Nawet Jasiek (Stanisław Dusza) nie zdoła pomóc Basi. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1708 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Basia w 1708 odcinku "M jak miłość" nie wyrzuci z pamięci koszmarnych przeżyć z napadu w lesie, z tego jak zaatakował ją nieobliczalny gwałciciel Filip, któremu zaufała, wcale go nie znając! Niestety na podstawie zeznań Basi, która zaraz po próbie gwałtu wyznała na komisariacie, że niewiele pamięta z tego, co się wydarzyło, nawet marki i numeru rejestracyjnego samochodu sprawcy, policja nie będzie mogła namierzyć gwałciciela.

A to oznacza, że kilka dni po horrorze w lesie w 1708 odcinku "M jak miłość" Basia wciąż nie zazna spokoju, drżąc ze strachu, że gwałciciel znów ją dopadnie. Będzie miał przecież jej telefon, który wyrwał jej w aucie, gdy Basia chciała uciec. Paweł i Franka nie przestaną martwić się o córkę, która po ostatnich strasznych przejściach w 1708 odcinku "M jak miłość" postara się wyglądać na wesołą i pełną energii. Zapisze się nawet na treningi sztuki walki, by móc się sama obronić.

Niestety Basia w 1708 odcinku "M jak miłość" będzie na granicy załamania psychicznego. Nie otworzy się nawet przed matką Alą (Olga Frycz), która przyjedzie do niej z Londynu. Od dawna to Franka zastępuje Basi matkę, to u niej znalazła to, co czuła, troskliwa mama powinna dawać dorastającej córce, wsparcie i wyjątkową więź. Nic więc dziwnego, że Ala nie zdoła dotrzeć do Basi.

Najgorsze wydarzy się gdy w 1708 odcinku "M jak miłość" Basia przypadkiem zobaczy mężczyznę, łudząco podobnego do gwałciciela. Wpadnie w panikę nawet po spotkaniu z kurierem. Nie zgodzi się jednak na rozmowę z psychologiem, na którą będą nalegali Paweł i Franka. Problemy Basi w 1708 odcinku "M jak miłość" dostrzeże jej chłopak Jasiek (Stanisław Dusza), który natychmiast doniesie Zduńskiemu, że jego córka nie jest sobą i bardzo cierpi po napadzie.

Wzburzony Paweł w 1708 odcinku "M jak miłość" weźmie sprawy w swoje ręce. Poprosi Piotrka (Marcin Mroczek) o pomoc w odnalezieniu sprawcy napadu na Basię. Z kolei Franka zacznie się bać, że spotkanie Pawła z oprawcą może się źle skończyć.

M jak miłość. Jedyna decyzja Basi przyniesie tragiczne skutki! Do końca życia nie zapomni napadu w lesie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze