M jak miłość, odcinek 1708: Paweł dopadnie oprawcę Basi? Franka nie powstrzyma Zduńskiego przed wymierzeniem sprawiedliwości! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1708: Paweł dopadnie oprawcę Basi? Franka nie powstrzyma Zduńskiego przed wymierzeniem sprawiedliwości! - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Paweł dopadnie oprawcę Basi? Franka nie powstrzyma Zduńskiego przed wymierzeniem sprawiedliwości! - ZDJĘCIA

2023-01-30 20:02

W 1708 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) pomści krzywdę Basi (Gabriela Raczyńska) i na własną rękę odnajdzie gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski), który napadnie jego córkę w lesie. Koszmarne przeżycia czekają Zduńskich po próbie gwałtu na Basi. Co prawda 18-latka będzie udawała przed rodziną, że poradziła sobie z tym, co ją spotkało, ale prawda okaże się inna. Niepokojące zachowanie Basi w 1708 odcinku "M jak miłość" skłoni Pawła, żeby wymierzyć sprawiedliwość gwałcicielowi bez udziału policji. Franka (Dominika Kachlik) zacznie się bać jak skończy się stracie Pawła z oprawcą Basi. Niestety obawy Franki okażą się słuszne. Sprawdź co będzie dalej w 1708 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Basia w 1708 odcinku "M jak miłość" wciąż nie dojdzie do siebie po porwaniu, brutalnym ataku w lesie i próbie gwałtu! Przybrana córka Pawła i Franki będzie co prawda udawała przed bliskimi, że wszystko jest w porządku, że zapomniała o tym co się wydarzyło, o napaści gwałciciela, ale w rzeczywistości będzie bliska załamania psychicznego.

Zduńscy nie przestaną martwić się o Basię, która w 1708 odcinku "M jak miłość" postara się wyglądać na uśmiechniętą, pełną energii i gotową do udziału w zajęciach samoobrony. Wystarczy jednak tylko jedna z pozoru niebezpieczna sytuacja, by koszmar Basi powrócił. Po próbie gwałtu 18-latka wpadnie w panikę przy przypadkowym spotkaniu z kurierem. Będzie przekonana, że mężczyzna chce jej zrobić coś złego. Mimo ewidentnej traumy Basia w 1708 odcinku "M jak miłość" odmówi terapii u psychologa. Z każdym dniem będzie z nią coraz gorzej.

O stan psychiczny Basi w 1708 odcinku "M jak miłość" będą się martwili nie tylko Paweł i Franka, ale przede wszystkim jej chłopak Jasiek (Stanisław Dusza). To właśnie on doniesie Zduńskim o dziwnym zachowaniu Basi, która nie poradzi sobie z lękiem, dramatycznym przeżyciami. Mimo ogromnego wsparcia dla córki Paweł uzna, że jest tylko jedno wyjście z tej sytuacji - dopaść gwałciciela i wsadzić go do więzienia.

O pomoc w odnalezieniu oprawcy Basi w 1708 odcinku "M jak miłość" poprosi swojego brata Piotrka (Marcin Mroczek), który jako adwokat będzie mógł wyciągnąć z policji jakieś informacje o samochodzie napastnika, telefonie Basi, który został w jego aucie po napaści. Frankę ogarnie przerażenie jak skończy się konfrontacja Pawła z gwałcicielem jeśli Zduński dopadnie go przed policją. Wygląda na to, że w "M jak miłość" Pawła, Frankę i Basię jeszcze przed długi czas czekają tragiczne przejścia.

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze