M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Paweł wyda wszystkie pieniądze na działkę, ale domu nie wybuduje. Zduńscy będą spali pod namiotem - ZDJĘCIA

2023-01-26 11:07

Paweł (Rafał Mroczek) w 1706 odcinku "M jak miłość" wyda wszystkie pieniądze, byle uszczęśliwić Frankę (Dominika Kachlik). Zdecyduje się na działkę w Grabinie, niedaleko domu Mostowiaków, gdzie oboje z żoną będą mieli ciszę i spokój. Piękny gest może i byłby wzruszający, ale Zduński wspomni także, że domu póki co nie wybuduje... W 1706 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Paweł wyda kupę kasy na działkę, ale na budowę zabraknie. Wyjdzie na to, że Zduńscy będą nocować na działce pod namiotami.

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1706 odcinku "M jak miłość" Paweł zabierze Frankę do Grabiny, gdzie wypatrzył działkę, na której mogliby się wybudować i żyć z dala od zgiełku miasta. Zduński uzna, że po postrzale przyda się France odpoczynek i wyciszenie. Dlatego też, w 1706 odcinku "M jak miłość" zawiezie żonę na wieś i pokaże sporą ziemię, którą pomogła wynaleźć mu Marysia (Małgorzata Pieńkowska). 

- Naprawdę tu przyjemnie i tak swojsko... Prawie jak w górach... - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Franki, która zachwyci się widokiem. Początkowo nie domyśli się, że mąż kupił im ziemię, by mogli wybudować na niej dom. 

Franka zgodzi się na budowę domu w Grabinie w 1706 odcinku "M jak miłość", ale nie będą mieli na to pieniędzy 

Na działce pojawią się również Barbara (Teresa Lipowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Zapytają się Franki, jak podoba jej się niespodzianka od męża. Widać będzie, że góralka zachwyci się pomysłem mieszkania w Grabinie, co może niektórych zdziwić, bo w końcu oboje na co dzień pracują w Warszawie. 

- Jeśli ci się tu podoba... Jeśli jesteś sobie w stanie wyobrazić, że moglibyśmy tu kiedyś zamieszkać, to możemy umówić notariusza, nawet w tym tygodniu - powie Paweł w 1706 odcinku "M jak miłość", a żona rzuci mu się na szyję. To bezsprzecznie pokaże zgodę góralki na wybudowanie się na działce.

I tu zacznie się problem, bo jeśli Paweł sfinalizuje transakcję, wyda wszystkie pieniądze. Wprost wyzna, że stać go tylko na pokazywany kawałek ziemi i nie bardzo odłożył pieniądze na budowę. 

- Na razie to tylko kawałek ziemi. Jeszcze trochę nam zejdzie, zanim odłożymy na budowę domu - wyjaśni Zduński. Na szczęście żona okaże się wyrozumiała i oznajmi, że jak dla niej, mogą nocować choćby w namiotach. 

- Nie szkodzi! Możemy tu przyjeżdżać pod namiot! Zabierzemy Basię, jej paczkę... Nawet jeszcze w tym roku, zanim zrobi się zimno! - uzna zachwycona Franka i nie będzie miała żadnych pretensji. Ogarnie ją czysta radość. 

M jak miłość. Franka i Paweł wybudują dom w Grabinie. Po postrzale Zduńska nie odzyska sprawności?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze