M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Andrzej ucieknie na wojnę w Ukrainie przed Julią? Będzie miał już dość tych histerii – ZDJĘCIA

2023-01-26 14:29

W 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie miał już tak dość Julii (Marta Chodorowska), że przestanie od niej odbierać telefony. To, niestety tylko jeszcze bardziej "nakręci" Malicką, która upije się i pojedzie osobiście dręczyć Magdę (Anna Mucha) w siedlisku. Tymczasem Andrzej będzie miał plan, który czym prędzej zrealizuje w 1705 odcinku "M jak miłość". Czy Budzyński wybierze ucieczkę od kochanki wariatki w wojnę w Ukrainie? To się źle skończy - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej wyruszy w - być może ostatnią - podróż swojego życia! Zrobi to dla Magdy, Budzyński będzie chciał osobiście ustalić co się stało z rodzicami małej Nadii (Mira Fareniuk). Jednak poszukiwania prowadzone na terenie działań wojennych Rosji to duże niebezpieczeństwo i będą tego straszne skutki!

Jednak w 1705 odcinku "M jak miłość" wydarzy się jeszcze jedna rzecz, która przyspieszy wyjazd Andrzeja. Julia nie pozbiera się po stracie dziecka, a jest stan to będzie huśtawka nastrojów między apatią, a histerią. I Budzyński będzie miał tego serdecznie dość, czemu da wyraz nie odbierając od niej telefonów. 

Ostatecznie Malicka w 1705 odcinku "M jak miłość" nagra Andrzejowi obrzydliwą wiadomość i kompletnie pijana wyruszy do siedliska "nawrzucać" Magdzie. Można pomyśleć, że od jej histerii Budzyński będzie wolał wojnę...  

Andrzej, nie chcesz ze mną gadać, co? A może ja pojadę do twojej żony i sama zobaczę, jak się buduje szczęście na cudzym nieszczęściu, co? Jesteś w tym dobry... - taką wiadomość nagra Andrzejowi bełkocząca Malicka w 1705 odcinku "M jak miłość". 

I tak, ona pojedzie do Magdy w 1705 odcinku "M jak miłość", a on wyruszy na wojnę w Ukrainie, gdzie być może straci życie. Czy taki scenariusz wymarzyła sobie Julia knując spisek, jak tu usidlić przystojniaka Budzyńskiego? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1708: Magda oficjalnie wróci do Andrzeja! Jeśli on przeżyje na wojnie, Budzyńska zapomni o zdradzie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
Najnowsze