M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Magda zostanie wdową?! Andrzej będzie miał wypadek i zaginie na Ukrainie

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) może zostać wdową! W dodatku nie będzie miała pojęcia, że tak naprawdę jest Andrzej (Krystian Wieczorek) w Ukrainie, a tym bardziej, że miał groźny wypadek. Co gorsze Budzyński zaginie! Tylko Kamil (Marcin Bosak) będzie wiedział, że stało się coś bardzo złego, ale zrobi wszystko, aby ukryć to przed przyjaciółką. Czy Magda w 1708 odcinku "M jak miłość" zostanie samotną matką Nadii?

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Andrzej będzie miał poważny wypadek na Ukrainie. Magda będzie jeszcze żyła w świadomości, że jej mąż jest na służbowym wyjeździe w Krakowie i o wszystkim dowie się jako ostatnia. Kamil do ostatniej sekundy nie piśnie słówka, bo obieca Budzyńskiemu, że dochowa tajemnicy. Ale po wypadku wszystko się zmieni. Czy Magda będzie musiała opłakiwać stratę ukochanego męża?

Andrzej w "M jak miłość": Magda nie może się dowiedzieć...

Kiedy Andrzej w 1708 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się telefonicznie z Kamilem, aby poinformować go, że musi dłużej zostać w Ukrainie, będzie to ich ostatnia rozmowa. Wtedy też Gryc złoży przyjacielowi obietnicę. 

- I pamiętaj, Kamil, że Magda nie może się dowiedzieć. To absolutnie nie wchodzi w grę... - poprosi Andrzej Kamila wg cytatu z portalu swiatseriali.interia.pl.

- I się nie dowie, obiecałem - zapewni go Kamil. - Andrzej, za bardzo ryzykujesz, słyszysz? 

Przerwane połączenie Andrzeja z Kamilem 

W tym momencie 1708 odcinka "M jak miłość" połączenie zostanie zerwane. A później wszystko zadzieje się, jak w kalejdoskopie. Wypadek, zaginięcie Andrzeja i ostatecznie wielka rozpacz Magdy. Czy Budzyńska sama wychowa Nadię?

Budzyńska w 1708 odcinku "M jak miłość" zacznie wypytywać się o męża, bo straci z nim jakikolwiek kontakt. Gryc będzie szedł w zaparte, że Andrzej wyjechał do Krakowa, ale kiedy dowie się o wypadku nie wytrzyma, całą prawdę ujawni Piotrkowi (Marcin Mroczek).

Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" dowie się, że autobus, którym jechał Budzyński, miał straszliwy wypadek. Na miejscu będą ranni oraz zabici. Niestety, nie będzie wiadomo, czy Andrzej ocalał!

- Ja przeżyłem, ale ten Polak, który pożyczył mi na chwilę komórkę, nie wiem, co się z nim stało... - powie Kamilowi mężczyzna, który odbierze telefon Andrzeja.

Wtedy Zduński w 1708 odcinku "M jak miłość" zmusi Kamila, by poinformowali o wszystkim Magdę. - Myślę, że tym razem... Magda by nam tego nie wybaczyła. Musimy jej o tym powiedzieć! 

Magda w "M jak miłość" zaleje się łzami!

- To wszystko moja wina! Wiem, że Andrzej zrobił to dla mnie... - załamie się Magda.- Jeżeli Andrzej wróci, to i ja wrócę do niego...

Kamil w 1708 odcinku "M jak miłość" wyruszy do Ukrainy, by odnaleźć Andrzeja i bezpiecznie sprowadzić go do domu. Czy misja Gryca zakończy się sukcesem, czy Magda zostanie zapłakaną do końca życia wdową?

Nie przegap: M jak miłość. Szok u Zduńskich. Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! Tylko Marcin będzie mógł pomóc Pawłowi – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
Najnowsze