M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Andrzej postrzelony na wojnie w Ukrainie? Kamil przewidzi najgorsze

2023-01-20 20:24

Andrzej (Krystian Wieczorek) wyjedzie na wojnę w Ukrainie i zostanie postrzelony?! Budzyński uprze się, by odnaleźć rodziców Nadii (Mira Fareniuk), sprawdzić czy zdobyte informacje są prawdziwe, czy mama i tata dziecka zmarli. To oczywiste, że w środku wojny w Ukrainie czeka go ogromne niebezpieczeństwo, a nawet prawdopodobnym jest, że może nie wrócić z misji... Prawnik tylko Kamilowi (Marcin Bosak) w 1705 odcinku "M jak miłość" objaśni swój plan działania. Gryc przewidzi najgorsze... Zastrzelą Andrzeja na froncie???

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej zacznie wdrażać plan wyjazdu na Ukrainę. Prawnik podejmie się szalenie niebezpiecznej misji, ponieważ tylko tak będzie mógł dowiedzieć się prawdy o rodzicach Nadii. Zrozumie, że dziewczynka i Magda (Anna Mucha) nigdy nie "pójdą naprzód", jeśli nie poznają prawdy o prawdziwym losie rodziców dziecka. Co prawda, Mira (Kateryna Fareniuk) dostarczyła Budzyńskim pewnych wieści o mamie i tacie Nadii, ale są to nadal informacje niepotwierdzone. Podobno ojciec zginął na froncie, a matka wyszła pewnego razu z domu i już nie wróciła...

Wyjazd Andrzeja na Ukrainę w 1705 odcinku "M jak miłość"

Budzyński będzie świadomy tego, że jeśli rozgada pomysł wyjazdu do Ukrainy, wszyscy bliscy odradzą mu taki krok. Dlatego założy, że nikt ma się nie dowiedzieć o jego misji. Jedyną osobą, dla której złamie postanowienie, okaże się Kamil. Prawnik kiepsko zareaguje na pomysł kolegi.

- Zwariowałeś? Człowieku, tam jest wojna! - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa zaszokowanego Kamila. 

- Wyczerpałem wszystkie inne możliwości. Może na miejscu uda mi się coś ustalić... - oznajmi Andrzej, ale Gryc nie przyjmie do wiadomości tłumaczeń kolegi. 

- Andrzej, ale to jest kompletne... szaleństwo - powie szczerze Gryc w 1705 odcinku "M jak miłość". 

Andrzej nie wróci z wojny w Ukrainie? Kamil przewidzi najgorsze 

Budzyński objaśni koledze, że musi wyjechać, by pokazać Madzie, że zrobi dla niej wszystko. Postanowi poznać tajemnicę rodziców Nadii, by dziewczynka mogła rozpocząć normalne, szczęśliwe życie. 

- Magda bardzo martwi się o małą. Ta niewiadoma w sprawie jej rodziców jest najgorsza, nie możemy tego tak zostawić, musimy wiedzieć, mieć pewność... Dla dzieciaka to potworna trauma... Nadia na okrągło płacze, a Magda płacze razem z nią i ja po prostu muszę coś z tym zrobić - powie ostro Budzyński w 1705 odcinku "M jak miłość".

- To znaczy co? Dać się zastrzelić? Fantastyczny pomysł... W ten sposób na pewno Magdzie pomożesz... - rzuci Kamil, uświadamiając sobie i Andrzejowi, że przecież prawnik może nie wrócić z misji...  On jednak okaże się nieugięty i jeszcze tego samego dnia pożegna się z Magdą. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze