M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Ostatnie chwile Ani i Damiana. Rozdzieli ich intryga Sandry - ZDJĘCIA

2023-01-17 13:18

W 1702 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) i Damian (Oliwer Proctor) pożegnają się na zawsze! Do rozstania zakochanych 18-latków doprowadzi matka Damiana, Sandra (Anna Oberc), która zabierze go do USA do byłego kochanka, ojca chłopaka. Przez całe życie Damian nie znał ojca, który po latach przypomni sobie o synu w obliczu śmiertelnej choroby. Ukochany Ani w 1702 odcinku "M jak miłość" zbuntuje się przeciwko matce i nie będzie chciał jechać do Chicago. Sandra podstępem przekona go do wyjazdu. Tego dnia Ania i Damian spędzą ostatnie chwile razem, bo chłopak odejdzie z obsady "M jak miłość". Sprawdź, jak do tego dojdzie.

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Matka Damiana w 1702 odcinku "M jak miłość" wywróci mu życie do góry nogami! Dopiero co Ania i Damian dali sobie drugą szansę na miłość, wrócili do siebie po długiej rozłące, a już Sandra stanie na drodze do szczęścia zakochanych 18-latków. Damian ucieknie od matki na wieść, że mają wyjechać razem do USA do ojca, który po latach sobie o nim przypomniał. Sandra będzie gotowa dać byłemu kochankowi szansę ze względu na śmiertelną chorobę. Zażąda od dorosłego syna, by razem z nią przeniósł się do Chicago i był z ojcem aż ten odejdzie.

Reakcja Damiana w 1702 odcinku "M jak miłość" będzie gwałtowna i zdecydowana. Ucieknie od Sandry, zbuntuje się przeciwko matce, która chce ułożyć mu życie po swojemu. - Całe życie ojciec miał nas totalnie w dupie, olewał nas, nie płacił matce żadnych alimentów. I nagle zaczął do niej wydzwaniać! Powiedziałem, żeby w ogóle z dziadem nie gadała, ale ona dostała jakiejś korby. Nie wiem, co jej naobiecywał, może jakieś pieniądze? Mam gdzieś tę jego kasę! Tu mam wszystko: kumpli, szkołę i przede wszystkim ciebie. I nigdzie nie jadę! - pożali się Ani i przyjaciołom wściekły Damian.

Po ucieczce syna Sandra w 1702 odcinku "M jak miłość" odnajdzie Damiana przed szkołą z przyjaciółmi i będzie gotowa zrobić wszystko, by przekonać go do wyjazdu. Ukryje nawet przed Damianem fakt, że to przeprowadzka na stałe do Chicago, że już nie wrócą do Polski. Ich rozmowa w 1704 odcinku "M jak miłość" szybko zmieni się w kłótnię.

- Nie chcę gościa znać! Ty, jeśli chcesz, to sobie do niego leć, możesz tam u niego zostać, nawet na zawsze! Ja będę mieszkał u Jaśka, jego matka już się zgodziła! Co, mam udawać, że wszystko jest w porządku? Bo jakiś palant sobie tego życzy? Który podobno jest moim ojcem?! Jesteś pewna, że nim jest? - Damian w 1702 odcinku "M jak miłość" zarzuci Sandrze, która kiedyś była prostytutką, że nawet nie wie z kim zaszła w ciążę.

Ostatecznie Sandra w 1702 odcinku "M jak miłość" nakłoni Damiana na krótki wyjazd do umierającego ojca. Okłamie go, że nie zostaną w USA na długo. Dlatego chłopak Ani nie będzie miał pojęcia, że padł ofiarą intrygi Sandry. Podczas pożegnania zasmucona Ania w 1702 odcinku "M jak miłość" zapyta Damiana czy to naprawdę koniec. - A co jeśli twoja mama będzie chciała zostać dłużej? - Mam tu wszystko... I mam tu przede wszystkim ciebie... - zapewni ją Damian.

Tymczasem Sandra w 1702 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z ojcem Damiana, by potwierdzić, że jej plan zadziałał. - Przekonałam go... Nie wie tylko o jednym, że już tu nie wrócimy.

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany