M jak miłość

M jak miłość. Ważna postać zniknie na zawsze?! Szalony plan scenarzystów obejmuje pozbycie się całego wątku z serialu

2023-01-09 20:16

To już pewne! W "M jak miłość" nadchodzą zmiany i to poważne! Nie obejdzie się bez pozbycia się ciekawego wątku, który lubili fani. Chodzi o pomysł scenarzystów, który zacznie realizować się już w 1702 odcinku "M jak miłość", kiedy to jedna z bohaterek obwieści, że musi pilnie wyjechać do Stanów Zjednoczonych i to nie w pojedynkę! To naturalne, że aktorzy dołączają i odchodzą z seriali, ale ten wątek może sprawić przykrość niektórym fanom, bo bohaterka była naprawdę lubiana. O kogo chodzi i co się wydarzy? Sprawdź!

Zmiany w obsadzie "M jak miłość". Ważni bohaterowie odejdą z serialu na zawsze?

Zmiany w obsadzie seriali są normalne i dość częste, a na taki ruch zdecydowała się produkcja "M jak miłość". Już niebawem widzowie nie zobaczą na ekranie niektórych postaci, a wszystko będzie miało związek z rzekomym wyjazdem do USA. Sprawa rozpocznie się w 1702 odcinku "M jak miłość", kiedy to kelnerka Sandra (Anna Oberc) obwieści Damianowi (Oliwier Proctor), że oboje wyjeżdżają z Polski. Przypomnijmy, że Sandra pracowała w gruzińskiej knajpce Otara (David Gamtsemlidze), a najwięcej emocji wokół jej osoby pojawiło się podczas gorącego związku z Wernerem (Jacek Kopczyński). 

Właśnie w trakcie romansowania z Adamem postać Sandry zyskała dużą popularność, bo niemal każdy kibicował prawnikowi, który wydawał się przeszczęśliwy u boku kelnerki. Niestety uczucie wygasło, Sandra straciła pracę u Otara i coraz rzadziej pojawiała się na ekranie. Już wiadomo, że w 1702 odcinku "M jak miłość" scenarzyści wcielą swój pomysł na pozbycie się tej postaci, ale nie tylko. Sandra zakomunikuje Damianowi, że wyjeżdżają do Stanów, co spotka się ze wściekłością nastolatka. Przecież ledwo co pogodził się z Anią (Gabriela Świerczyńska). 

Sandra i Damian znikną z "M jak miłość" na zawsze?

Informacje o zniknięciu postaci Sandry i jej syna z "M jak miłość" podaje też portal światseriali.interia.pl, który potwierdza wyjazd kelnerki i sugeruje, że może już nigdy nie wrócić do Warszawy. Sandra w 1702 odcinku "M jak miłość" namówi Damiana na odwiedziny u ojca, który jest rzekomo bardzo chory i potrzebuje pilnie zobaczyć się z rodziną. Obieca jednak synowi, że szybko wrócą zza oceanu, ale prawdopodobnie prośby nie dotrzyma. Damian po kłótni i przepychankach słownych, zdecyduje się wybrać z matką do USA, ale nie przewidzi, że zabawi tam na dłużej.

Nie da się ukryć, że postać Sandry nie pojawiła się ostatnimi czasy w "M jak miłość", a Damian dość rzadko odgrywał sceny z Anią. Scenarzyści postawili więc na zmiany i wyślą tę dwójkę za granicę. Może się okazać, że już nie wrócą do serialu. Inną postacią, o której mówi się, że mogłaby odejść serialu jest Julia Malicka (Marta Chodorowska), czyli kochanka Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Wątek Malickiej prawdopodobnie doczeka się swojego końca w serialu, ale jeszcze trochę pomiesza między Andrzejem i Magdą (Anna Mucha). 

M jak miłość. Marysia przejrzy zamiary Ewy wobec Artura. Wypowie te słowa w złą godzinę
Najnowsze