M jak miłość

Julia znika z M jak miłość?! Marta Chodorowska wyjechała z Polski i zapowiada, że szybko nie wróci! - ZDJĘCIA

Julia znika z "M jak miłość"? Wiele na to wskazuje w serialu, bo Malicka po stracie dziecka zapada się w depresję i zaczyna zachowywać jak totalna wariatka. Z kolei Andrzej (Krystian Wieczorek) powoli rozumie, że o mało nie stracił Magdy (Anna Mucha) i rodziny przez kobietę, która po prostu jest niespełna rozumu. Tymczasem Marta Chodorowska, która wcieliła się w postać Julii wspaniale odpoczywa za granicą i ogłosiła, że szybko nie wróci! Co się stanie z Malicką w "M jak miłość"? Zobacz To w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Koniec Julii już bliski?! Marta Chodorowska nie chce wracać do Polski

Julia zjawiła się w "M jak miłość" znikąd od razu strasznie namieszała. Malicka ponoć zna Andrzeja od 10 lat, dawno temu się w nim kochała i jak pokazały wydarzenia, wcale jej nie przeszło. Julia z miejsca uwiodła Budzyńskiego na konferencji we Wrocławiu. Polał się alkohol i gorzkie żale pięknej koleżanki na męża, który chce rozwodu i Andrzej obudził się następnego dnia rano nagi w łóżku Malickiej. Konsekwencje znamy wszyscy - była ciąża i rozpacz zdradzonej Magdy (Anna Mucha). Tyle, że to już chyba długo nie potrwa!

Julia w "M jak miłość" to kompletna wariatka?!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Andrzej zobaczy z jaką wariatką się zadał i jak cudowną żonę mógł przez to stracić Podczas, gdy Malicka będzie się tarzała w rozpaczy z powodu straty dziecka, Magda przygarnie zagubioną ukraińską sierotę, Nadię (Mira Fareniuk). I wszystko wskazuje na to, że przysposobiona córka połączy Budzyńskich na nowo! Jak zakończy się występ Julii w serialu?

Grająca Malicką w "M jak miłość" Chodorowska pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak wspaniale bawi się aktualnie w Hiszpanii. I dodała, że prędko nie wróci! Czy to oznacza, że aktorka już nie wraca na plan serialu?

Chodorowska: "Wracam dopiero na wiosnę..."

Wracam dopiero na wiosnę… - ogłosiła Chodorowska na swoim profilu na Instagramie. 

Wracaj ! Robota czeka ! ? - odpisała koleżance z planu i teatru Dorota Chotecka, Krystyna Banach w "M jak miłość".

- Eeee tam… - odpowiedziała Julia z "M jak miłość".   

Jak zamknięty zostanie wątek Julii w "M jak miłość"? Czy Malicka jeszcze podręczy Budzyńskich, czy odleci w serialową "siną dal"? Będziemy informowali na bieżąco o wszystkich wieściach z planu!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1698: Marysia przejrzy zamiary Ewy wobec Rogowskiego. Wypowie te słowa w złą godzinę - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Marysia przejrzy zamiary Ewy wobec Artura. Wypowie te słowa w złą godzinę
Najnowsze