M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Marysia przejrzy zamiary Ewy wobec Rogowskiego. Wypowie te słowa w złą godzinę - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-10 8:59

W 1698 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważy, że Ewa Kalinowska (Anna Kerth) nie traktuje jej męża Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) tylko jak wspólnika w przychodni. Młoda, samotna lekarka zaprosi Artura na wspólny wyjazd na konferencję do Poznania. Co prawda Rogowski wstępnie się zgodzi, ale w 1698 odcinku "M jak miłość" Marysi zgłosi sprzeciw. Przyzna wprost, że staje się zazdrosna o Ewę. Choć Artur zapewni żonę, że świata poza nią nie widzi, coś będzie na rzeczy. A słowa Marysi o cudownym, przewidywalnym życiu w Grabinie będą zwiastowały problemy Rogowskich. Zobacz to w WIDEO z 1698 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku "M jak miłość" między Marysią i Arturem będzie panowała miłosna sielanka, ale to zwykła cisza przed burzą. Kłopotów Rogowskich przysporzy nie kto inny tylko nowa współwłaścicielka przychodni w Lipnicy, pewna siebie, dążąca po trupach do celu lekarka kardiolog Ewa Kalinowska. Od samego początku było jasne, że wspólniczka Artura będzie chciała zaprowadzić w wiejskim ośrodku zdrowia swoje porządki. Ale w 1698 odcinku "M jak miłość" okaże się, że nie tylko o to jej chodzi. Kalinowska zacznie interesować się przystojnym Rogowskim także prywatnie. Dlatego zaprosi go na wspólny służbowy wyjazd do Poznania.

Ostatni przypadek zdrady w "M jak miłość" zaczął się właśnie od służbowej delegacji Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Julii Malickiej (Marta Chodorowska) do Wrocławia, więc zanosi się na to, że historia może się powtórzyć. No chyba, że Marysia w porę powstrzyma Kalinowską, nie dopuści do tego, żeby za bardzo zbliżyła się do jej Artura.

W 1698 odcinku "M jak miłość" zaproszenie Ewy wzbudzi czujność Marysi, która zacznie podejrzewać, że Kalinowska ma nieczyste intencje. - Słyszałam, że Ewa zaproponowała ci dziś wspólny wyjazd na konferencję - zwróci uwagę mężowi, by Artur także przejrzał na oczy. - No tak. Kardiologiczną. Zupełnie inna specjalizacja...

- No właśnie i jaki to ma związek z tobą?

- Jaki ma związek ze mną? Żaden. Może boi się jechać sama do Poznania, czy coś? Nie wiem, nie mam pojęcia... Marysiu, ty przypadkiem nie jesteś troszeczkę zazdrosna?

- Jestem, no i co z tego? Ewa jest samotna, ładna...

- Oczywiście, że ładna, atrakcyjna, młoda, samotna. Wszystko się zgadza. Tylko widzisz, źle trafiła, bo ja jestem beznadziejnie zakochany w swojej żonie - zapewni Marysię mąż w 1698 odcinku "M jak miłość". Tym samym uśpi trochę jej czujność. Ale słowa Marysi o tym, że w wiejskim, codziennym życiu w Grabinie najbardziej uwielbia rutynę i przewidywalność, zabrzmią jakby za chwilę miało się wydarzyć coś złego.

Tego dnia na Rogowskich w 1698 odcinku "M jak miłość" spadnie tragiczna wiadomość o France (Dominika Kachlik). Marysia przyzna się przed Arturem, że zawsze jak cieszy się spokojem i sielanką na wsi, los okrutnie z niej później drwi. 

M jak miłość. Marysia przejrzy zamiary Ewy wobec Artura. Wypowie te słowa w złą godzinę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze