M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Artur zdradzi Marysię z Ewą Kalinowską? Znajdzie haka na Rogowskiego w dokumentach przychodni - ZDJĘCIA

2023-01-05 10:59

W 1701 odcinku "M jak miłość" widmo zdrady zawiśnie nad Rogowskimi! Trudno uwierzyć, by ktoś był w stanie zniszczyć małżeństwo Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa), a jednak. Ewa Kalinowska (Anna Kerth), wyrachowana, zła do szpiku kości wspólniczka Rogowskiego z przychodni, teraz zainteresuje się żonatym lekarzem. I nie będzie miała żadnych hamulców, żeby odbić go Marysi. Okazja ku temu nadarzy się w 1701 odcinku "M jak miłość". Kalinowska złoży Arturowi skandaliczną propozycję. A kiedy mąż Marysi odmówi, Ewa posunie się jeszcze dalej. Zacznie grzebać w dokumentach przychodni. Tak "zmusi" Artura do zdrady?

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Artura nie wydarzy się w 1701 odcinku "M jak miłość", ale to wcale nie oznacza, że przebiegła Ewa Kalinowska nie uwiedzie męża Marysi. Od kiedy wspólniczka Rogowskiego pojawiła się w przychodni, stało się jasne, że będą z nią same kłopoty. Artur od razu zauważył, że Ewa za bardzo się panoszy, czuje jak u siebie, zaprowadza swoje porządki, choć wykupiła tylko połowę udziałów w wiejskim ośrodku zdrowia w Lipnicy. Wówczas Rogowskiemu nawet przez myśl nie przeszło, że Ewa mogłaby posunąć się jeszcze dalej.

A jednak w 1701 odcinku "M jak miłość" Kalinowska uroi sobie, żeby z Arturem może ją połączyć romans, że skusi go do małżeńskiej zdrady i w ten sposób zniszczy udane małżeństwo z Marysią. Z jednej strony będzie intrygowała z Jerzym Argasińskim (Karol Strasburger) jak rozbić związek Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska), z drugiej spróbuje uwieść Rogowskiego.

Barbara w 1701 odcinku "M jak miłość" przejrzy zamiary Ewy wobec Artura

Zachowanie Ewy w 1701 odcinku "M jak miłość" nie umknie uwadze Barbary (Teresa Lipowska), która przypadkiem zauważy w przychodni jak zięć zachwala przy Kalinowskiej swoją żonę, a wspólniczka posyła mu dwuznaczne spojrzenia. Jak podaje światseriali.interia.pl Mostowiakowa uprzedzi Marysię, żeby uważała na Ewę, bo Artur wpadł nowej koleżance w oko. Rogowska wypomni mężowi w żartach, że Kalinowska jest nim zainteresowana.

Szokujące zaproszenie Ewy na randkę z Arturem w 1701 odcinku "M jak miłość"

Ale w 1701 odcinku "M jak miłość" obawy Marysi potwierdzą się, gdy Ewa złoży Arturowi skandaliczną propozycję randki w tajemnicy przed żoną. Akurat tego dnia Marysia umówi się na spotkanie z dawną przyjaciółką, która po latach wróci do Grabiny. - Tak sobie myślę. Skoro Marysia pojechała na spotkanie z przyjaciółką. To może jednak dasz namówić się na kawę dziś po południu? Albo winko wieczorem? Marysia nie musi wiedzieć. Ostatecznie wszyscy mamy swoje małe tajemnice...

Rogowski w 1701 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy własnym uszom. Od razu przywoła Ewę do porządku. - Mam nadzieję, że to jest żart. I tak to potraktuję. Ale jeśli się powtórzy - to znaczy, że mamy problem. I to poważny... - zapowie wspólniczce.

Ewa Kalinowska w 1701 odcinku "M jak miłość" znajdzie sposób jak pogrążyć Artura Rogowskiego

Odmowa Artura będzie dla Ewy w 1701 odcinku "M jak miłość" takim ciosem, że postanowi znaleźć jakiegoś haka na opornego wspólnika. Powód? Żeby szantażem popchnąć go do zdrady. Skontaktuje się z Argasińskim (Karol Strasburger) przez telefon i pochwali się, że przejrzała finansowe dokumenty przychodni. Dojdzie do wniosku, że Artur nie jest taki uczciwy, na jakiego wygląda. Przebiegła intrygantka w ten sposób będzie chciała zdobyć haka na Rogowskiego, by mieć go w garści.

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze