M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Franka usłyszy wstrząsającą diagnozę Olka. Nigdy nie ruszy ręką? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-23 21:02

W 1702 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik), która cudem przeżyła postrzał wciąż będzie miała poważne problemy z ręką. Dotkliwego bólu w niesprawnej ręce Zduńskiej nie uśmierzy nawet rehabilitacja. Co więcej, w 1702 odcinku "M jak miłość" żona Pawła (Rafał Mroczek) zacznie się bać, że już do końca życia będzie kaleką, że nigdy nie ruszy prawą ręką. Ostatnią nadzieją dla Zduńskiej będzie Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), wybitny chirurg ortopeda. Diagnoza, którą w przypadku Franki postawi Olek nie pozostawi złudzeń - Zduńską będzie czekała kolejna operacja. Co będzie dalej z Franką? Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ręka Franki w 1702 odcinku "M jak miłość" nadal będzie niesprawna mimo, że od operacji po postrzale upłynie już kilka tygodni. Zduńska cały czas będzie pod opieką specjalistów, podda się rehabilitacji, jednak to nie uśmierzy jej bólu. Nie dość, że nie będzie mogła ruszać ręką, a bez tego nie zdoła wrócić do pracy w bistro Kingi, to jeszcze poczuje się zależna od Pawła, który będzie wyręczał żonę w wielu obowiązkach. Zduński w 1702 odcinku "M jak miłość" w ten sposób będzie chciał podziękować France za uratowanie mu życia. Gdyby nie bohaterstwo Franki, to kochanek Lilki (Monika Mielnicka) jego zastrzeliłby w bistro. Wsparcie Pawła okaże się bezcenne.

Komplikacje po operacji Franki w "M jak miłość"

Ponieważ Frankę w 1702 odcinku "M jak miłość" ogarną czarne myśli, że jej ręka nigdy nie będzie już sprawna razem z Pawłem zgłoszą się na konsultację do Olka, chirurga ortopedy, który przeprowadzał tysiące operacji i ratował życie oraz zdrowie wielu pacjentów. Badanie Franki wykaże jednak, że zerwane ścięgna w ręku nie goją się tak jak powinny. Wreszcie Olek w 1702 odcinku "M jak miłość" postawi diagnozę, że Frankę czeka kolejna operacja.

- Generalnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Dlatego musimy wrócić do ortezy. Rehabilitacja na tym etapie powinna przynieść lepsze efekty. Dlatego musimy zlecić badania i konsultację neurologiczną. A jeżeli to nie przyniesie efektu to niestety czeka cię kolejny zabieg i komora hiperbaryczna. Ale nie ma się czym przejmować. Gdyby zaszła taka ewentualność to ja będę operować, więc sukces murowany - pocieszy pacjentkę Olek.

Paweł w 1702 odcinku "M jak miłość" pocieszy Frankę, że Olek ocali jej rękę

Frankę w 1702 odcinku "M jak miłość" załamie diagnoza Chodakowskiego, perspektywa dłuższego pobytu w szpitalu i leczenia. - Czyli jednak idę po nóż... - powie zrezygnowana Zduńska. - Kochanie, to jeszcze nie jest przesądzone. Olek to wybitny specjalista. Mamy szczęście - zapewni żonę Paweł.

- Ja wiem Paweł, wiem... Nie mam pojęcia o czym sobie myślałam. Znając życie, to i tak się tak skończy. Będę miała tę operację. Nie wiem co jest ze mną nie tak. Ręka niesprawna, w ciążę zajść nie mogę... Ale sobie żonę wybrałeś - rzuci z goryczą w głosie Franka, lecz Paweł w 1702 odcinku "M jak miłość" spojrzy na nią z czułością i miłością. Bo która żona byłaby zdolna zaryzykować własnym życiem, żeby go uratować przed postrzałem.

Niespodziewany telefon do Franki od Lewickiej w 1702 odcinku "M jak miłość"

Rozmowę Zduńskich w 1702 odcinku "M jak miłość" przerwie telefon od Marty Lewickiej (Natalia Sikora), kobiety, której 10 lat temu Franka urodziła dziecko jako surogatka. Dla Pawła stanie się jasne, że Lewiccy i biologiczny syn Franki, Adam (Liam Culbreth) lada moment znów wkroczą do ich życia. I wcale mu się to nie spodoba.

M jak miłość. Franka i Paweł wybudują dom w Grabinie. Po postrzale Zduńska nie odzyska sprawności?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze