M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Urodziny Basi zamienią się w koszmar. Zduńscy do końca życia zapamiętają ten dzień - ZDJĘCIA

2022-12-28 9:33

W 1698 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) zamiast świętowania 18. urodzin na imprezie w bistro trafi do szpitala, gdzie będzie umierała ze strachu o życie przybranej matki! Po tym jak Franka (Dominika Kachlik) zostanie postrzelona przez kochanka Lilki (Monika Mielnicka), Zduńskich w 1698 odcinku "M jak miłość" czekają koszmarne chwile. Operacja Franki, długie godziny w oczekiwaniu na diagnozę lekarzy czy żona Pawła (Rafał Mroczek) przeżyje, sprawią, że Basia już nigdy nie zapomni dnia, w którym powinna radośnie wkroczyć w dorosłość. Sprawdź, co wydarzy się dalej w 1698 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Urodziny Basi w 1698 odcinku "M jak miłość" skończą się dramatyczną walką o życie postrzelonej Franki. Nie będzie hucznej imprezy w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), którą Franka i Paweł zorganizują dla przybranej córki. Osiemnastka Basi, tak długo wyczekiwany przez nią dzień, który miał być okazją do świętowania w gronie przyjaciół, w ogóle nie dojdzie do skutku. Tuż przed rozpoczęciem imprezy w bistro dojdzie do strzelaniny, a wcześniej nieobliczalny Ethan zaatakuje Lilkę i właśnie Frankę. Na pomoc ukochanej i byłej żonie kuzyna Mateusza (Krystian Domagała) ruszy Paweł.

Jeden nieostrożny ruch Zduńskiego w 1697 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Ethan do niego strzeli. Ale kula trafi Frankę, która zasłoni męża własnym ciałem. Postrzelona Franka upadnie na podłogę, a Paweł z przerażeniem zauważy krew. Nie zdoła nic zrobić, by pomóc żonie. Pozostanie mu tylko błaganie, żeby Franka z nim została.

W 1698 odcinku "M jak miłość" ciężko ranna Franka trafi od razu do szpitala. Paweł pojedzie z nieprzytomną żoną i córka Basią na miejsce, gdzie w napięciu będą czekać przez długie godziny na wyniki operacji i badań. Niestety lekarz przekaże Pawłowi złe wieści - rannej France będzie groziło kalectwo - niedowład ręki.

- Kula przeszyła bark, ale nie naruszyła większych naczyń i tętnicy. Niestety, w prawym ramieniu zostały uszkodzone ścięgna - usłyszy Paweł, którego w trudnych chwilach w 1698 odcinku "M jak miłość" będzie wspierała właśnie Basia. Przybrana córka Zduńskiego zamiast świętowania 18. urodzin będzie modliła się, żeby jej zastępcza matka przeżyła. Od samego początku znajomości Franki i Pawła, góralkę połączyła z Basią wyjątkowa więź. Stała się dla niej kimś więcej niż przyjaciółką, czy macochą. Basia pokazała Frankę jak prawdziwą mamę.

Zwłaszcza, że ta biologiczna Ala (Olga Frycz) w 1698 odcinku "M jak miłość" zapomni o niej nawet w dniu 18. urodzin. Na długo Basia zapamięta koszmar jaki się rozegra przed imprezą z okazji osiągnięciem pełnoletności, a urodziny już zawsze będą się jej kojarzyły ze strzelaniną i walką o życie Franki.

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze