M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Julia zwariuje z miłości Andrzeja?! Szokujące odkrycie Sylwii po napadzie - ZDJĘCIA

W 1692 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że Julia (Marta Chodorowska) kocha Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Odkrycia dokona Sylwia (Hanna Turnau), kiedy Malicka dowie się w szpitalu, jaką jest płeć dziecka, a Budzyński nawet jej o to nie zapyta. Potem wszystko potoczy się błyskawicznie - Julia zostanie napadnięta w parku przez złodzieja, a ponieważ prawniczka z ciążowym brzuchem zacznie walczyć o swoje mienie, zostanie brutalnie pobita i nieprzytomna trafi na SOR. Sylwia ściągnie tam natychmiast Andrzeja, a on zaopiekuje się kochanką. Czy dziecko przeżyje, a Budzyński pozna płeć? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Julia w 1692 odcinku "M jak miłość" pozna prawdę o płci swojego dziecka. Jednak Andrzej nie zapyta o to po jej wizycie u lekarza, co Malickiej bardzo się nie spodoba. Prawniczka poskarży się swojej nieodłącznej przyjaciółce Sylwii, że jest rozczarowana zachowaniem Andrzeja, ale będzie go przed nią bronić. Przyjaciółka widząc zachowanie ciężarnej Malickiej dojdzie do wniosku, że ona tak naprawdę świata poza budzyńskim nie widzi. Czy będzie miała rację?  

Kiedy Sylwia w 1692 odcinku "M jak miłość", jak zwykle wypowie się, co myśli o Budzyńskim, który ma w nosie własne dziecko, Julia zacznie stanowczo stanie po jego stronie. Wtedy właśnie przyjaciółka Malickiej dojdzie do wniosku, że prawniczka kocha, a może ma nawet obsesję na punkcie Andrzeja... A później wszystko potoczy się jak w kalejdoskopie. 

Później w 1692 odcinku "M jak miłość" Julia wybierze się na samotny spacer to parku, gdzie wydarzy się prawdziwa tragedia. Złodziej zaatakuje ciężarną, a kiedy ona zacznie bronić swojej torebki, brutalnie ją pobije - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. W rezultacie nieprzytomna Malicka wyląduje w szpitalu na SOR, a o wszystkim poinformuje go Sylwia.  

Wtedy Andrzej rzuci wszystko i w 1692 odcinku "M jak miłość" pojawi się u boku nieprzytomnej kochanki. Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl dopiero wtedy Andrzej pozna płeć dziecka i wzruszony zostanie z Julią na całą noc.  

- Modlę się tylko o jedno, żeby małej nic się nie stało... - szepnie Julia na widok Andrzeja w 1692 odcinku "M jak miłość". - Boże, jak mogłam być taką idiotką! Szarpałam się z tym facetem... Trzeba mu było oddać tę cholerną torebkę! 

- Nie myśl już o tym... - pocieszy Julię Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość". 

- To dziewczynka? Nigdy wcześniej mi nie mówiłaś... - Budzyński będzie wyraźnie wzruszony w 1692 odcinku "M jak miłość"!

- Nie pytałeś... Andrzej... Zostaniesz chwilę? Nie chcę być teraz sama... - poprosi Malicka. 

- Zostanę. Spróbuj zasnąć... - obieca Andrzej.

Lekarze po badaniach w 1692 odcinku "M jak miłość" orzekną, że Julia doznała wstrząśnienia mózgu, ale ani jej życiu, ani dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo. Czy Julia z miłości do Andrzeja zrobi naprawdę wszystko, żeby go zdobyć? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1692: Julia po napadzie nie urodzi Andrzejowi syna. Wyciekły nowe fakty 

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze