M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Andrzej pozna płeć dziecka! Dowie się o tym w najgorszym momencie i nie zapanuje nad wzruszeniem

2022-11-28 10:26

Andrzej (Krystian Wieczorek) w 1692 odcinku "M jak miłość" dowie się wreszcie, czy kochanka Julia (Marta Chodorowska) urodzi mu synka czy córeczkę. Budzyński nie umie się do końca cieszyć z faktu nadchodzącego porodu, bo przecież to z Magdą (Anna Mucha) chce być i to ją próbuje odzyskać. Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość" pojawi się jednak w szpitalu, gdzie wyląduje ciężarna i właśnie wtedy dowie się, jakiej płci urodzi się jego dziecko. Prawnik nie powstrzyma wzruszenia, chociaż nie obejdzie się bez komentarza ze strony Julii.

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość" dowie się najważniejszego! Chyba każdy rodzic jest ciekawy, jakiej płci urodzi się jego dziecko. Budzyński nigdy nie zapytał kochanki o tę kwestię, a i ona nie poruszała tematu. Malicka ostatnimi czasy zauważyła, że prawnik skupia się na Magdzie i nie ma dla niej czasu. Tak też wydarzy się w 1692 odcinku "M jak miłość", kiedy Budzyński dostanie informację o tym, że kobieta wylądowała w szpitalu! Okaże się, że Malicka została napadnięta w parku przez złodzieja, który zaczął się z nią szarpać, by wyrwać z jej rąk torebkę. Dojdzie do przerażającego upadku kobiety, a pomoc lekarzy okaże się niezbędna. Na wysokości zadania stanie Sylwia (Hanna Turnau), bo to ona pomoże policji i wezwie Andrzeja na pomoc. Kiedy prawnik przyjedzie do szpitala, dowie się intrygującej informacji. 

- Modlę się tylko o jedno, żeby małej nic się nie stało... - cytuje słowa Julii portal światseriali.interia.pl w 1692 odcinku "M jak miłość". - Boże, jak mogłam być taką idiotką! Szarpałam się z tym facetem... Trzeba mu było oddać tę cholerną torebkę! - doda poirytowana swoim zachowaniem Malicka, a Andrzej od razu wyłapie, że kochanka właśnie zdradziła płeć ich dziecka!

Andrzej z "M jak miłość" będzie miał córkę! Niestety nie wszystko potoczy się po myśli Julii... 

Budzyński dowie się, że będzie miał córkę w kiepskich okolicznościach, bo przecież Malicka wyląduje w szpitalu przez napad, a nie na zwykłą kontrolę. Mimo wszystko, mimo zdrady i oszustwa Magdy, Andrzej nie powstrzyma zainteresowania się swoim dzieckiem, które już niedługo powinno przyjść na świat.  

- To dziewczynka? Nigdy wcześniej mi nie mówiłaś... - Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość" nie ukryje wzruszenia. 

- Nie pytałeś... - wypomni mu Julia. - Andrzej... Zostaniesz chwilę? Nie chcę być teraz sama... - poprosi Malicka. 

- Zostanę. Spróbuj zasnąć... - obieca prawnik i nie opuści ciężarnej kochanki.

Zdradzamy, że to nie koniec powikłań z ciążą Julii z "M jak miłość". Kochanka Andrzeja prawdopodobnie straci ciężę w jednym z nadchodzących odcinków serialu i bardzo to przeżyje. 

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany