M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Andrzej będzie błagał Magdę o jeszcze jedną szansę. Wystarczy jeden telefon i poleci do Julii – ZDJĘCIA

2022-11-30 14:21

W 1692 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zacznie błagać Magdę (Anna Mucha), aby dała mu jeszcze jedną szansę na uratowanie małżeństwa. Budzyński będzie niezwykle przekonujący - obieca, że zrobi absolutnie wszystko, czego zażyczy sobie jego żona i będzie o nią walczył niemalże do ostatniego tchu. A kiedy Magda już zacznie się wahać telefon Andrzeja zadzwoni i dostanie wiadomość, że Julia (Marta Chodorowska) została napadnięta i leży nieprzytomna w szpitalu. I co zrobi w 1692 odcinku "M jak miłość" ten kochający na zabój mąż Magdy? Popędzi do kochanki! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Andrzej przypuści kolejny atak, aby ratować swoje małżeństwo. Jak pisaliśmy TUTAJ - na imprezę w siedlisku Magdy Andrzej wedrze się nieproszony i urządzi tam - w 1691 odcinku serii - niezłe przedstawienie. Już w kolejnej osłonie seriali Budzyński "pójdzie za ciosem" - zacznie prosić żonę wprost o jeszcze jedną szansę. Ale nie trzeba będzie długo czekać, aby Andrzej zepsuł wszystko raz jeszcze. 

- Jak ja mogłam być taka głupia! - będzie szlochać Magda w 1692 odcinku "M jak miłość". Jak Andrzej doprowadzi ją do takiego stanu? 

W 1692 odcinku "M jak miłość" Julia w międzyczasie wybierze się na spacer do parku. Tam dojdzie do tragedii, bo zaatakuje ją bandyta, którego celem będzie jej torebka. Malicka zacznie walczyć o dobytek, skutkiem czego stoczy się po wysokiej skarpie i nieprzytomna trafi do szpitala.  Andrzeja o wszystkim poinformuje Sylwia (Hanna Turnau), a on rzuci wszystko i poleci do kochanki na skrzydłach!

A tak pięknie w 1692 odcinku "M jak miłość" będzie prosił Andrzej żonę o wybaczenie i jeszcze jedną szansę... 

- Proszę cię, daj mi jeszcze jedną szansę... Zrobię wszystko, żeby to naprawić... 

- Cofniesz czas? - zapyta męża Magda.

Nikt jednak nie przewidzi, że już nie sprawa zdrady z przeszłości, ale najbliższa przyszłość Andrzeja zada kłam wszystkim jego słowom! Czy może być jeszcze mowa o wybaczeniu Magdy? Przekonamy się już w 1692 odcinku "M jak miłość".  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1695: Dramatyczny poród Julii. Andrzej będzie przy kochance, ale stracą dziecko - ZDJĘCIA

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Najnowsze