M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Jagoda ostro naskoczy na Tadeusza! Kiemlicz nie pozwoli się obrażać – ZDJĘCIA

2022-11-24 11:59

W 1689 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 28.11.2022 o 20.10 w TVP2) Modry (Stefan Friedmann) postanowi wziąć relacje Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) w swoje ręce i uknuje mały podstęp, który doprowadzi do ich kolejnego spotkania. Niestety, plan Józka nie powiedzie się, gdyż jego siostrzenica już na wstępie zacznie udzielać Kiemliczowi dobrych rad, które on odbierze jako atak. W pewnym momencie w 1689 odcinku „M jak miłość” Jagoda tak się rozkręci, że Tadeusz już nie wytrzyma ciśnienia. Kiemlicz nie pozwoli się tak dłużej traktować! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1689 odcinku „M jak miłość” relacja Jagody i Tadeusza stanie w martwym punkcie. Wszystko przez nagły wyjazd Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) do Australii w samym środku sezonu letniego, gdy Kiemlicz ma zawsze najwięcej pracy. Lisieccy zostawią szefa na lodzie, przez co sadownik całkowicie przepadnie w pracę, choć i tak nie zdoła zrealizować wszystkich projektów, a co tu dopiero mówić o dbaniu o siebie i budowaniu związku. W 1689 odcinku „M jak miłość” Modry już dłużej nie będzie mógł czekać i sam postanowi zeswatać ze sobą Jagodę i Tadeusza! Józek ucieknie do małego podstępu z przecięciem instalacji wodnej, aby awaryjnie ściągnąć do nich Kiemlicza i doprowadzić do ich spotkania z jego siostrzenicą!

W 1689 odcinku „M jak miłość” Tadeusz zgodzi się pomóc Józkowi i zjawi się w domu Modrego, ale szybko wyczuje intrygę! Oczywiście, po odkryciu prawdy senior natychmiast ucieknie, ale jego plan i tak się powiedzie, gdyż Kiemlicz w końcu spotka się z Jagodą, która od razu zwróci uwagę na jego zły stan, co Tadeusz odbierze jako kolejny atak na jego osobę!

- Zeszczuplałeś – wypali Jagoda.

- Dzięki – skwituje Tadeusz.

- To nie miał być komplement tylko wyraz troski. No co się dzieje? Wcześniej wpadałeś do nas na kawę, na ciastko i nagle przestałeś – poskarży się.

- Jestem bardzo zapracowany – wyjaśni.

- No i to niestety widać. Zarobiony, zmęczony, ale Uli i Bartkowi powiedziałeś, nie ma sprawy, chcecie jechać do Australii, to jedźcie. Proszę bardzo – wytknie mu, czym w 1689 odcinku „M jak miłość” już powoli zacznie wyprowadzać go z równowagi.

- Powiedziałem, co powiedziałem. To jest moja sprawa – wtrąci oburzony.

Wtedy w 1689 odcinku „M jak miłość” Jagoda pójdzie o krok dalej i otwarcie zaatakuje Tadeusza, przez co Kiemlicz straci już resztki cierpliwości. Sadownik będzie miał już serdecznie dość zachowania siostrzenicy Modrego i postanowi odejść, ale Jagoda go zatrzyma!

- Wiesz co, może i dobry z ciebie przyjaciel, ale biznesmen kiepski – podsumuje go Jagoda.

- Wystarczy, nie będę tego dalej słuchał – Kiemlicz już nie wytrzyma.

- A szkoda, bo powinieneś. Chodź, no chodź – chwyci go za rękę i zaprowadzi do środka.

Wówczas w 1689 odcinku „M jak miłość” Jagoda udowodni Tadeuszowi, że naprawdę nie miała złych intencji, a wszystko mówiła w dobrej wierze, aby mu pomóc. Siostrzenica Modrego wyciągnie spod łóżka walizkę z pieniędzmi, które zarobiła jeszcze jako księgowa mafii i zaproponuje Kiemliczowi wejście do jego firmy jako główny udziałowiec, rozwiązując przy tym część jego problemów po wyjeździe Uli i Bartka!  

M jak miłość. Tadeusz odkryje wstydliwą tajemnicę Jagody
Najnowsze