M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Staszek wraca do policji! Znów będzie komendantem? Wyciekły nowe ZDJĘCIA!

W 1686 odcinku "M jak miłość" zobaczymy emerytowanego komendanta Staszka (Sławomir Holland) znów jako policjanta! Prawda wyjdzie na jaw podczas interwencji w siedlisku po ataku zakapturzonego bandyty na samotną Magdę (Anna Mucha). Tej nocy wydarzy się wiele niesamowitych rzeczy, również to, że Andrzej (Krystian Wieczorek) uratuje żonę w ostatniej chwili. Kolejnym jednak ogromnym zaskoczeniem będzie Staszek w mundurze policjanta, który będzie dowodził akcją! Czy Popławski w 1686 odcinku "M jak miłość" wróci na stanowisko komendanta? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" zobaczymy dramatyczne wydarzenia w siedlisku Magdy. Grasujący w Grabinie bandyta zasadzi się na dom Budzyńskiej i tylko przypadkiem zostanie zauważony. Magda wpadnie w panikę na widok zakapturzonego intruza i szybko zadzwoni na policję. Tam usłyszy, że ma się zamknąć na klucz i czekać na ich przyjazd. Na szczęście wcześniej pojawi się Andrzej i to on uratuje żonę, co przyczyni się do nagłej, cudownej zmiany w małżeństwie Budzyńskich! Naszą uwagę jednak zwróciła także policyjna ekipa, którą dowodził będzie, jak za starych dobrych czasów Staszek!

Jak pamiętamy Staszek w "M jak miłość" odszedł na wcześniejszą emeryturę, a jego miejsce zajął wówczas Janek Morawski (Tomas Kollarik). Popławski naraził swoją długoletnią, udaną karierę w policji dla Krystyny (Dorota Chotecka). W trakcie jednej z interwencji przepędził Banacha (January Brunov), ale niestety go przy tym uderzył, a pijak na niego doniósł. I tak Staszek musiał oddać stanowisko Jankowi, ale wygrał miłość - jego ślub z Krystyną przeszedł już do historii serialu. Czy wróci także do swojej "drugiej ukochanej" - policji?

Tak to może wyglądać w 1686 odcinku "M jak miłość", kiedy Staszek dowodzi akcją w siedlisku. To on uspokoi Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), która będzie chciała gonić bandytę w zastępstwie policjantów, ale autorytet komendanta Popławskiego ostudzi jej zapędy.

Popławski w "M jak miłość" czasem pojawia się na różnych interwencjach w zastępstwie Rafała (Jakub Kucner), zwłaszcza odkąd Janek zniknął z serialu. BYć może to jedna z takich sytuacji i nie należy się w njiej dopatrywać kolejnej zmiany w życiu byłego komendanta. Ale może jednak Staszek wróci na swoje dawno stanowisko w policji i znów będzie udanie ścigał przestępców? Przekonamy się śledząc jego wątek od 1686 odcinka serialu?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1687: Barbara stanie za Magdą murem! Znajdzie Budzyńskiej nowego opiekuna - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze