M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Barbara stanie za Magdą murem! Znajdzie Budzyńskiej nowego opiekuna - ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" głowa rodziny Mostowiaków (Teresa Lipowska) stanie murem za Magdą (Anna Mucha)! Barbara postanowi wesprzeć zdradzoną przez Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńską ciepłym słowem i radą, ale też zorganizuje jej nowego opiekuna! Wsparcie najważniejszej osoby w rodzinie Mostowiaków w Grabinie to prawdziwy skarb. Jednak wygląda na to, że Magdzie nikt, ani nic nie zastąpi ukochanego męża Andrzeja... Zobacz, co mówią na ten temat gwiazdy serialu w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1687 odcinku "M jak miłość" Barbara włączy się aktywnie w sprawy samotnej Magdy. To ważny moment, bo wsparcie Mostowiakowej to znak, że Budzyńska została przyjęta do lokalnej społeczności Grabiny z otwartymi ramionami. Jak widać na materiale WIDEO Barbara spędzi z Magdą sporo czasu, wybiorą się nawet na wspólną wycieczkę rowerową. Co Mostowiakowa poradzi zdradzonej Budzyńskiej?

Pewne jest, że w 1687 odcinku "M jak miłość" Barbara wysłucha Magdy i postanowi działać. Niepokój pani Mostowiak budzić będzie samotne życie Budzyńskiej, zwłaszcza, że już w 1686 odcinku serialu nieznany bandyta próbował ją zaatakować. I gdyby nie interwencja Andrzeja, z jego żoną byłoby krucho... 

Z tego też powodu Barbara w 1687 odcinku "M jak miłość" uzna, że należy lepiej zadbać o bezpieczeństwo Magdy. Mostowiakowa poprosi wszystkich ważnych ludzi, aby "mieli oko" na siedlisko i jego samotną mieszkankę. Specjalne zadanie dostanie Łukasz (Jakub Józefowicz),  który wręcz usłyszy od Barbary, że ma się zaopiekować Magdą. Patrycje nie do końca będzie z tego zachwycona, ale przynajmniej Magda już nie będzie tak narażona na ataki bandytów. 

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze