M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Julia i Sylwia wyciągną z Andrzeja grubą kasę! Znów zaczną spiskować i będą z tego miały niezły ubaw - ZDJĘCIA

W 1686 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) i Sylwia (Janna Turnau) znów zaczną spiskować! I cała prawda wyjdzie na jaw - prawniczkom chodzi o grubą kasę Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Julia z Sylwią zaczną też zbierać "haki" na Budzyńskiego. Przy porannym spotkaniu przy windzie wyczują od niego alkohol i zacznie się "niezła jazda". Czy Malicka z przyjaciółką wyciągną od Budzyńskiego grubą kasę w 1686 odcinku "M jak miłość", jeszcze zanim - nie wiadomo do końca czyje - dziecko przyjdzie na świat? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Andrzej będzie już w fatalnym stanie. Budzyński będzie dosłownie umierał z tęsknoty za Magdą (Anna Mucha)! A Julia i Sylwia zaczną tylko czyhać na najmniejszy błąd mężczyzny, którego wrabiają w dziecko... Zacznie się od tego, że Malicka uzna po porannym spotkaniu z Budzyńskim, że może on nie do końca nadaje się na ojca. Picie od rana to zła wróżba na przyszłość. Ale grubą kasą sprytne prawniczki nie pogardzą!  

- Mówisz, że chcesz być matką idealną, to dlaczego swoje dziecko już na starcie pozbawiasz szansy na lepsze życie? - zapyta Sylwia Julię, pomagając jej składać łóżeczko dla dziecka. - To jest obowiązek Budzyńskiego płacić alimenty!

Julia w 1686 odcinku "M jak miłość" nie odpowie na pytanie przyjaciółki, ale pochwali, że dzięki niej udało się wreszcie złożyć mebel. Malicka zacznie też słuchać jej wywodów z rosnącym zainteresowaniem. I zachęcona jej postawą Sylwia "rozkręci się". 

- A teraz się zastanówmy, jak rozwiązać tę sprawę z Budzyńskim. Tu nawet nie chodzi o kasę, ja bym go chciała nauczyć rozumu! Pamiętaj, kto chce skrzywdzić moją najlepszą przyjaciółkę, będzie miał ze mną do czynienia... - w tym momencie 1686 odcinka "M jak miłość" Julia i Sylwia wybuchną śmiechem. 

Możemy być pewni, że sprytna i bojowa Sylwia i jej "skrzywdzona" przyjaciółka już nie odpuszczą Andrzejowi w 1686 odcinku "M jak miłość". Straci na ich kolejnych pomysłach zapewne duże pieniądze. Ale w tym samym odcinku dostanie szansę od losu na odzyskanie Magdy! A czy to nie jest bezcenne? 

Zobacz też: M jak miłość. Tak Julia straci dziecko Andrzeja! Cudem przeżyje napad w parku, ale poroni - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze