M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Matka Lilki odradzi jej powrót do Mateusza! Krystyna każe córce zapomnieć o przeszłości

2022-10-24 13:08

W 1684 odcinku "M jak miłość" Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura) odradzi Lilce (Monika Mielnicka) związek z Mateuszem (Krystian Domagała). Kiedyś niemal wszyscy kibicowali temu małżeństwu, ale teraz sama Krystyna przyzna, że staranie się o powrót do związku, jest raczej bez sensu. Banachowa w 1684 odcinku "M jak miłość" wyzna córce prawdę o ślubie z Banachem (January Brunov) i ostrzeż dziewczynę na przyszłość. Nie ona jedna będzie przeciwko temu, by Lilka znów starała się o związek z Mateuszem.

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" Banachową najdzie poważna refleksja, a wszystko przez ślub ze Staszkiem. W dzień przed ceremonią pojawią się nerwy, a Krystyna stwierdzi, że czas pozbyć się pamiątki z przeszłości, która wciąż przypomina jej o Krzysztofie Banachu, jej byłym mężu. Mężczyzna okazał się nie być biologicznym ojcem Lilki, a dopiero po latach wyszło na jaw, że prawdziwym tatą dziewczyny jest Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak). Banach sprowadził na bliskich niebezpieczeństwo, był okrutnym pijakiem, zdolnym do wszystkiego. Na szczęścia Krystyna odnalazła szczęście w ramionach spokojnego i dobrego Staszka. Dlatego też, w 1684 odcinku "M jak miłość" kobieta wyrzuci starą suknię ślubną, którą nosiła w dniu ślubu z Krzysztofem. Właśnie przy tej okazji postara się przemówić córce do rozsądku. 

Banachowa odradzi Lilce związek z Mateuszem w 1684 odcinku "M jak miłość"

Krystyna w łagodnych słowach powie córce, że nie warto oglądać się na przeszłość i czekać na coś, co może się nigdy nie wydarzyć. Ona poszła na przód, zerwała kontakt z Banachem i udało jej się ułożyć swoje życie na nowo. To samo poradzi Lilce, która ewidentnie rozmyśla o powrocie do Mateusza. Mostowiak może i wróci do Grabiny, ale tym razem wiele osób będzie przeciwnych jego małżeństwu z Lilką. Dziewczyna zdradziła go z Ethanem (Paweł Roman), który dodatkowo zacznie jej wysyłać wiadomości z groźbami. Zażąda zwrotu pieniędzy, które Lilka rzekomo mu ukradła. Cała sprawa stanie się bardzo skomplikowana. Czy Lilka posłucha się rady matki i przestanie myśleć o Mostowiaku? Ślub Banachowej będzie wzruszającą chwilą, a Staszek dołączy do rodziny i niebawem wprowadzi się do Krysi. Wyruszą też w podróż poślubną do Grecji. Wygląda na to, że zaczną tworzyć szczęśliwą rodzinę. Lilka pomyśli, jak zwracać się do byłego komendanta, ale on rozwieje jej wątpliwości. 

- (...) Nie będziemy niczego udawać, nie chcę ci zastąpić ojca... Ale gdybyś czegoś potrzebowała, pomocy, wsparcia w jakiejkolwiek sprawie... Pamiętaj, że jestem do twojej dyspozycji. Zawsze - cytuje słowa Staszka portal światseriali.interia.pl. Jeszcze w dniu ślubu w 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka wierzy się nowemu mężowi swojej mamy. 

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany