M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Kisielowa wprosi się na ślub Krysi i Staszka, ale Rogowski zrobi z nią porządek! Aż Zosi w pięty pójdzie - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-08 8:56

W 1684 odcinku "M jak miłość" ślub Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland) zakłóci nieproszony gość, Zofia Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która wparuje na skromną, rodzinną uroczystość, choć nikt nie będzie jej tam chciał. Zwłaszcza pan młody, który kiedyś z trudem opędzał się przez zalotami Zosi! Ale Kisielowa w 1684 odcinku "M jak miłość" uzna, że musi być z Krysią i Staszkiem w tak ważnym dla nich dniu. Jest przecież sołtysem Grabiny! Kłopotliwym gościem już po ślubie zajmie się Artur Rogowski (Robert Moskwa). Świadek Staszka znajdzie sposób, żeby pozbyć się Kisielowej. Zobacz ZDJĘCIA jak do tego dojdzie i WIDEO ze ślubu tej pary w 1684 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Krystyny i Staszka w 1684 odcinku "M jak miłość" nie obędzie się bez przeszkód i nieplanowanych sytuacji. Świadkowie pary młodej, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur, nie dotrą na ceremonię na czas, bo zaliczą niezłą wpadkę, a do tego domu Banachowej z prezentem ślubnym wkroczy Zofia Kisielowa, bez zaproszenia, ale w poczuciu, że jest najważniejszym gościem. Jak przystało na sołtysa Grabiny!

Kisielowa w 1684 odcinku "M jak miłość" zaskoczy Staszka i Krystynę prezentem ślubnym

Na widok Kisielowej w 1684 odcinku "M jak miłość" Staszkowi i Krysi zrzedną miny, lecz nie zdołają jej wyprosić ze ślubu. Zofia uzna, że taka impreza nie może się bez niej obyć. - Dzień dobry, kochani! Marysia mi tłumaczyła, że to mała, kameralna uroczystość, ale ja nie jestem tu prywatnie, tylko jako sołtys, żeby uhonorować związek tak ważnych dla gminy mieszkańców... I nie przyszłam z pustymi rękami - proszę, to piękna zastawa stołowa!

Wyjątkowa niespodzianka Staszka dla Krysi w 1684 odcinku "M jak miłość" po ślubie

Mimo komplikacji przed ślubem Krysia i Staszek w 1684 odcinku "M jak miłość" zachowają spokój, nie dadzą się wyprowadzić Kisielowej z równowagi. A po złożeniu małżeńskiej przysięgi Popławski ogłosi jaką niespodziankę przygotował dla ukochanej żony - podróż poślubną do Grecji. Wcześniej dogada się w tej sprawie tylko z Lilką (Monika Mielnicka) i Kamilem (Miłosz Kwiecień), którzy zostaną bez opieki matki.

Rogowski w 1684 odcinku "M jak miłość" popędzi Kisielową z wesela Krystyny i Staszka

Na skromnym weselu w 1684 odcinku "M jak miłość" Kisielowa po wypiciu kilku lampek wina będzie się bawiła coraz lepiej, gdy nagle Rogowski przerwie wznoszenie toastów za zdrowie nowożeńców - Krysi i Staszka. - Para młodych wybiera się w podróż poślubną, a my mamy zmykać do domu. Koniec!

- Jak to? Już teraz? Impreza dopiero się rozkręca! - Kisielowa poczuje się urażona, że musi opuścić wesele, ale Artur w 1684 odcinku "M jak miłość" szybko przywoła ją do porządku. - Pani Zosiu, spokojnie. Możemy dojeść ciasto. Znaczy my możemy, bo pani nie. Pani ma znowu zawyżony cukier! - uprzedzi swoja pacjentkę. Kisielowej nie pozostanie nic innego jak razem z resztą gości opuścić dom Banachowej.

M jak miłość. Ślub Krystyny i Staszka da Lilce do myślenia. Staszek zrobi Banachowej niebywałą niespodziankę
Najnowsze