M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Nowy ojciec Kalinki u Mostowiaków?! Można się było tego spodziewać– ZDJĘCIA

W 1683 odcinku "M jak miłość" poznamy nowego ojca Kalinki (Oliwia Kępka)?! Okazuje się, ze córka tragicznie zmarłych Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), wychowywana przez Ulę (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) najchętniej spędza czas z zupełnie inną osobą! Ale znając tego bohatera, można było się tego spodziewać. Kto okaże się najlepszym opiekunem dla Kalinki w 1683 odcinku "M jak miłość"? Zdradzamy to jako pierwsi! Sprawdź co ustaliliśmy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" Bartek zdradzi Uli, że pojawił się nowy "tata" dla Kalinki! Stanie się to w momencie, kiedy Mostowiaczka będzie się biła z myślami, czy zostać w Grabinie, czy odlecieć do Australii. To trudne chwile w życiu Lisieckich i w finale odcinka nie będziemy wiedzieli, czy na pewno Ula i Bartek odlecą razem... Kto się będzie w tym czasie zajmował Kalinką?

Okazuje się, że Kalinka w 1683 odcinku "M jak miłość" znajdzie sobie nowego opiekuna sama! Nie będzie odstępowała go na kro, a zabawa z tym bohaterem przesłoni jej cały świat dorosłych. I w sumie, jak znamy tego Mostowiaka, trudno się córce Marzenki i Andrzejka dziwić.  

- Gdzie Kalinka? - zapyta Ula po powrocie z samotnych rozmyślań w 1683 odcinku "M jak miłość".  

- Bawi się z Mateuszem. Chyba stał się jej ulubionym wujkiem - odpowie Bartek.  

My nie zobaczymy na ekranie w 1683 odcinku "M jak miłość" zabaw Mateusza (Krystian Domagała) z Kalinką. Jednak jesteśmy pewni, że obu stronom dobrze one zrobią. Kalinka będzie zachwycona wspaniałym wujkiem marynarzem, który może jej snuć morskie opowieści. A on w czasie zabaw z Kalinką, choć na chwilę zapomni o Lilce... 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1687: Patrycja oszaleje z zazdrości o Magdę! Zacznie pilnować Łukasza jeszcze bardziej – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1683. ZWIASTUN. Powrót Mateusza. Ula i Bartek przestaną być szczęśliwi w Grabinie
Najnowsze