M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Nieszczęśliwy Mateusz znów ucieknie z Grabiny przez Lilkę. Wróci na statek, żeby do reszty nie zwariować - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1687 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) ucieknie z Grabiny! Już po powrocie Mostowiaka do domu w 1683 odcinku serii wyjdą na jaw nowe fakty. Mateusz kocha Lilkę (Monika Mielnicka), nie jest w stanie jej wybaczyć, a ona nie daje mu spokoju. Już wtedy padną słowa o tym, że Mateusz za moment wróci na statek. Ale jak podaje serwis AKPA w 1687 odcinku "M jak miłość" to się skomplikuje, bo przedłuży się remont łodzi, na której pływał Mostowiak. Tyle, że on będzie tak zdesperowany, że znajdzie inny sposób, aby uciec przed Lilką!

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1687 odcinku "M jak miłość" Mateusz będzie w strasznym stanie psychicznym. Choć Mostowiak bardzo kocha babcię Barbarę i rodzinne strony, ale zabijać go będzie miłość do Lilki. A ona nie da mu spokoju, nie uszanuje cierpienia zdradzonego męża i znów go osaczy swoimi łzawymi historyjkami. Wspomnienia z czasów wielkiej miłości Mateusza i Lilki będą dzień po dniu odbierały mu chęć do życia... Czy ucieknie na zawsze z Grabiny?

Fatalny stan Mateusza w 1687 odcinku "M jak miłość" zauważy Ula (Iga Krefft), która już będzie pakowała się na wyjazd do ojca (Kacper Kuszewski) z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) i Kalinką (Oliwia Kępka). Rozmowę młodych Mostowiaków jako pierwszy podał portal swiatserialiinteria.pl.  

- Na pewno nie chcesz się z nami zabrać? Tata by się ucieszył... - zaproponuje Mateuszowi siostra.

- Do Australii? Last minute? Jasne... - zaśmieje się Mateusz.

- Wiem, czekasz na sygnał z Hamburga, żeby znowu zniknąć na rok... - Ula domyśli się, że Mateusz czeka na sygnał o tym, że statek już jest gotowy do drogi. .

Później w 1687 odcinku "M jak miłość" Mateusz wyzna całą prawdę o przymusie ucieczki z Grabiny przyjacielowi ze statku, Rafałowi (Łukasz Twardowski). Okaże się, że Mostowiak Po prostu musi uciec od bolesnych wspomnień o wielkiej miłości do Lilki.

- Dobre wieści przywiozłem! Wiesz, że nasza łajba miała przejść mały remont w stoczni w Hamburgu... Okazało się, że wymaga jednak bardziej gruntownego przeglądu, to może potrwać miesiąc, a nawet dwa. No więc - szykuje nam się dłuższy urlop! - oznajmi Rafał, ale odpowiedź Mateusza go zaskoczy.

- I to są dobre wieści? 

- A co, tak ci tu źle? 

- Nie, ale muszę się stąd ruszyć, bo zwariuję! Odłożyłem trochę kasy, może gdzieś pojadę, zaciągnę się na inną jednostkę... Sam nie wiem - wyrzuci z siebie Mateusz w 1687 odcinku "M jak miłość". - Ciągnęło mnie do domu, ale nie mogę tu dłużej zostać...

W "Kulisach M jak miłość" Krystian Domagała mówił o swojej wielkiej miłości do babci Barbary, Grabiny i Lilki. - Babcia Barbara dla Mateusza jest dla niego jedną z najważniejszych osób w życiu. Najbardziej na statku tęsknił za Grabiną, za babcią i oczywiście za Lilką

Od 1687 odcinka "M jak miłość" Mateusz będzie wolał tęsknić za byłą żoną jak najdalej od niej.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1687: Patrycja oszaleje z zazdrości o Magdę! Zacznie pilnować Łukasza jeszcze bardziej – ZDJĘCIA

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze